FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri internationale , Iunie - Septembrie 2010

«13456728»
Maye06.06.2010 14:56

Jerome Boateng de la Hamburg la City.

 

http://www.mcfc.co.uk/News/Team-news/2010/...-five-year-deal

 

Thomas Hitzlsperger a semnat cu West Ham dupa despartirea de Lazio.

 

http://www.whufc.com/articles/20100605/ham...2236884_2065222

red&blue_boy06.06.2010 15:04

Hitzlsperger revine asadar in Premier League.O mutare buna pentru ciocanari.

Maye06.06.2010 15:30
Hitzlsperger revine asadar in Premier League.O mutare buna pentru ciocanari.

Sau cum titreaza site-ul celor de la West Ham : Hammers sign The Hammer .

 

Porecla neamtului e The Hammer. :)

Tanaru` Young06.06.2010 17:22

Frumos golul lui Stoch din Olanda-Ungaria 6-1...de asemenea mi-au placut si reusitele lui Robben si Elia.

Sunt curios unde vor ajunge tinerii astia,cu exceptia lui Robben.De altfel,olandezii propuneau niste nume interesante , vezi Van der Wiel (Ajax),Snoyl (nu mai stiu pe unde),Wijnaldum (Feyenoord).

 

http://www.transfermarkt.de/en/statistiken.../transfers.html

Check this !

Maye06.06.2010 17:32
Frumos golul lui Stoch din Olanda-Ungaria 6-1...

Stoch este slovac . :)

 

red&blue_boy06.06.2010 18:50
Sau cum titreaza site-ul celor de la West Ham : Hammers sign The Hammer .

 

Porecla neamtului e The Hammer. :)

 

 

Da,asa e,de cand juca la Villa era poreclit asa. :)

 

 

Van der Wiel ar fi in atentia lui Milan...Dar cum astia nu mai dau bani pe jucatori.....

Ronnie06.06.2010 18:52

Van der Wiel e un super fundas dreapta. Cine il cumpara face un transfer foarte bun.

Astristul07.06.2010 09:54
Hitzlsperger revine asadar in Premier League.O mutare buna pentru ciocanari.

Din pacate nu s-a adaptat la Lazio! :(

Maye08.06.2010 20:23

Phillip Senderos de la Arsenal la Fulham.

 

Moratti a confirmat ca Rafa Benitez este noul antrenor ai Inter-ului.

bodrumdan_barkahan10.06.2010 13:34

miroslav stoch la fenerbahçe pentru 4 ani

 

 

Maye10.06.2010 13:35

Deci l-ati pierdut.

 

Soldado de la Getafe la Valencia.

bodrumdan_barkahan10.06.2010 14:43
Deci l-ati pierdut.

 

Soldado de la Getafe la Valencia.

da l-am pierdut

 

bernd shuster este noul antrenor la besiktas pentru 2 ani....si o sa castige 2,6 mil euro pe an....

blindica10.06.2010 19:02

A cata oara revine? Sau ma aflu eu in eroare?

red&blue_boy10.06.2010 19:13
A cata oara revine? Sau ma aflu eu in eroare?

 

 

Cred ca-l confunzi cu alt neamt,Cristoph Daum,care e la Fenerbahce.Si a mai fost si la Besiktas,si Fenerbahce, in trecut. :)

blindica10.06.2010 21:52

Asa e,am gresit eu.Multumesc.

bodrumdan_barkahan13.06.2010 10:51

ricardo quaresma la besiktas pentru 3 ani

Daniel-Ionut13.06.2010 11:00
ricardo quaresma la besiktas pentru 3 ani

 

:w00t: asta da surpriza!

bodrumdan_barkahan13.06.2010 11:06

fenerbahce a luat pe stoch , besiktaș pe quaresma...noi inca asteptam...dar cred ca o sa fie o bomba mai mare decat astea...astept asa ceva.....

 

:w00t: asta da surpriza!

antrenorul conteaza mult la o echipa:.. besiktas a adus pe shuster si pentru asta aduce si jucatori mari cu nume.....

Maye13.06.2010 11:07
ricardo quaresma la besiktas pentru 3 ani

Sursa?

Daniel-Ionut13.06.2010 11:09
fenerbahce a luat pe stoch , besiktaș pe quaresma...noi inca asteptam...dar cred ca o sa fie o bomba mai mare decat astea...astept asa ceva.....

 

Un Ronaldinho ceva? :naughty:

 

Ba ce ma oftic pe turcii astia... ce jucatori se duc la ei... :D

Maye13.06.2010 11:11

Am mai citit acum un zvon : Robinho la Besiktas.

bodrumdan_barkahan13.06.2010 11:48
Am mai citit acum un zvon : Robinho la Besiktas.

da s-ar putea si robinho......

 

si fenerbahce il vrea pe krasic si pe Ronaldinho....o sa fie o Liga enteresanta anul asta in Turcia....

 

Un Ronaldinho ceva? :naughty:

 

Ba ce ma oftic pe turcii astia... ce jucatori se duc la ei... :D

:) hai sa te facem si pe tine turc :P

Daniel-Ionut13.06.2010 12:03
:) hai sa te facem si pe tine turc :P

 

Nu, multumesc steagro

red&blue_boy13.06.2010 12:29

Ce transferuri se fac la turci!!!E sigur cu Quaresma?Isi face Schuster trupa la Besiktas.Acum mai urmeaza ca si Galatasaray sa aduca un nume mare.Ar fi culmea sa ajunga in Turcia si Robinho sau Ronaldinho...Nu cred,totusi Robinho ar avea si oferte din campionate mai tari...Dar,cine stie...Totul e posibil,mai ales cand ai bani.

Daniel-Ionut13.06.2010 12:48

Dar de un posibil transfer al lui Mutu in turcia nu se mai aude nimic?

«13456728»