Jerome Boateng de la Hamburg la City.
http://www.mcfc.co.uk/News/Team-news/2010/...-five-year-deal
Thomas Hitzlsperger a semnat cu West Ham dupa despartirea de Lazio.
http://www.whufc.com/articles/20100605/ham...2236884_2065222
Jerome Boateng de la Hamburg la City.
http://www.mcfc.co.uk/News/Team-news/2010/...-five-year-deal
Thomas Hitzlsperger a semnat cu West Ham dupa despartirea de Lazio.
http://www.whufc.com/articles/20100605/ham...2236884_2065222
Hitzlsperger revine asadar in Premier League.O mutare buna pentru ciocanari.
Hitzlsperger revine asadar in Premier League.O mutare buna pentru ciocanari.
Sau cum titreaza site-ul celor de la West Ham : Hammers sign The Hammer .
Porecla neamtului e The Hammer. ![]()
Frumos golul lui Stoch din Olanda-Ungaria 6-1...de asemenea mi-au placut si reusitele lui Robben si Elia.
Sunt curios unde vor ajunge tinerii astia,cu exceptia lui Robben.De altfel,olandezii propuneau niste nume interesante , vezi Van der Wiel (Ajax),Snoyl (nu mai stiu pe unde),Wijnaldum (Feyenoord).
http://www.transfermarkt.de/en/statistiken.../transfers.html
Check this !
Frumos golul lui Stoch din Olanda-Ungaria 6-1...
Stoch este slovac . ![]()
Sau cum titreaza site-ul celor de la West Ham : Hammers sign The Hammer .
Porecla neamtului e The Hammer.
Da,asa e,de cand juca la Villa era poreclit asa. ![]()
Van der Wiel ar fi in atentia lui Milan...Dar cum astia nu mai dau bani pe jucatori.....
Van der Wiel e un super fundas dreapta. Cine il cumpara face un transfer foarte bun.
Hitzlsperger revine asadar in Premier League.O mutare buna pentru ciocanari.
Din pacate nu s-a adaptat la Lazio! ![]()
Phillip Senderos de la Arsenal la Fulham.
Moratti a confirmat ca Rafa Benitez este noul antrenor ai Inter-ului.
miroslav stoch la fenerbahçe pentru 4 ani
Deci l-ati pierdut.
Soldado de la Getafe la Valencia.
Deci l-ati pierdut.
Soldado de la Getafe la Valencia.
da l-am pierdut
bernd shuster este noul antrenor la besiktas pentru 2 ani....si o sa castige 2,6 mil euro pe an....
A cata oara revine? Sau ma aflu eu in eroare?
A cata oara revine? Sau ma aflu eu in eroare?
Cred ca-l confunzi cu alt neamt,Cristoph Daum,care e la Fenerbahce.Si a mai fost si la Besiktas,si Fenerbahce, in trecut. ![]()
Asa e,am gresit eu.Multumesc.
ricardo quaresma la besiktas pentru 3 ani
ricardo quaresma la besiktas pentru 3 ani
asta da surpriza!
fenerbahce a luat pe stoch , besiktaș pe quaresma...noi inca asteptam...dar cred ca o sa fie o bomba mai mare decat astea...astept asa ceva.....
asta da surpriza!
antrenorul conteaza mult la o echipa:.. besiktas a adus pe shuster si pentru asta aduce si jucatori mari cu nume.....
ricardo quaresma la besiktas pentru 3 ani
Sursa?
fenerbahce a luat pe stoch , besiktaș pe quaresma...noi inca asteptam...dar cred ca o sa fie o bomba mai mare decat astea...astept asa ceva.....
Un Ronaldinho ceva? ![]()
Ba ce ma oftic pe turcii astia... ce jucatori se duc la ei... ![]()
Am mai citit acum un zvon : Robinho la Besiktas.
Am mai citit acum un zvon : Robinho la Besiktas.
da s-ar putea si robinho......
si fenerbahce il vrea pe krasic si pe Ronaldinho....o sa fie o Liga enteresanta anul asta in Turcia....
Un Ronaldinho ceva?
Ba ce ma oftic pe turcii astia... ce jucatori se duc la ei...
hai sa te facem si pe tine turc ![]()
hai sa te facem si pe tine turc
![]()
Nu, multumesc steagro
Ce transferuri se fac la turci!!!E sigur cu Quaresma?Isi face Schuster trupa la Besiktas.Acum mai urmeaza ca si Galatasaray sa aduca un nume mare.Ar fi culmea sa ajunga in Turcia si Robinho sau Ronaldinho...Nu cred,totusi Robinho ar avea si oferte din campionate mai tari...Dar,cine stie...Totul e posibil,mai ales cand ai bani.
Dar de un posibil transfer al lui Mutu in turcia nu se mai aude nimic?