FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Transferuri internationale , Iunie - Septembrie 2010

«123428»
David19.05.2010 12:11

Barca are nevoie de tipul ala de jucatori,desi nu e un proiect de viitor.Au acolo un pedro,un Bojan,Villa a venit pentru a sta atacul Bareclonei in picioare,pentru a avea un atacant experimentat daca e adevarat ca pleaca Ibra si Henry.Daca ar mai veni si Fabregas ar fi perfect,Barca avand un mijloc ideal cu Fabregas,Iniesta si Xavi.Astia duc mingea la Messi care cu Villa va face treaba excelenta.

 

PS.Bine,pleaca Ibrahimovic,pleaca,pleaca,dar UNDE pleaca?Sper sa nu ajunga si el in mod aiurea la Man City sau mai stiu eu.

 

Maye19.05.2010 16:59

E SIGUR !

 

Villa la Barca pentru 40 milioane de euro!

 

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/not...0519111099.html

Ronnie19.05.2010 17:16

Un transfer foarte bun. Dar eu zic ca sezonul asta Ibrahimovic poate sa-si arate adevarata valoarea. Foarte multi jucatori mari cand ajung la o echipa mare joaca modest in primul sezon (Henry cand a venit la Barca, Zidane la Real etc).

 

O tripleta Villa-Ibra-Messi pare naucitoare.

*Alecs*19.05.2010 17:44

Imprumutul lui Tamas a devenit transfer definitiv.

Daniel-Ionut19.05.2010 18:01
Foarte multi jucatori mari cand ajung la o echipa mare joaca modest in primul sezon (Henry cand a venit la Barca, Zidane la Real etc).

 

Henry a jucat modest de cand a venit si pana in ziua de azi.

Ronnie19.05.2010 18:10

Eu imi aduc aminte ca tripleta de anul trecut Henry-Etoo-Messi era prea tare.

Daniel-Ionut19.05.2010 18:42

Din pacate cred ca Villa-Ibrahimovic-Messi va fi si mai tare :|

red&blue_boy19.05.2010 19:17

Da,clar ca un transfer reusit pentru Barcelona...Desi suma mi se pare putin cam mare...Ce atac o sa aiba in sezonul viitor!Pentru ca nu cred ca va pleca Ibrahimovic...

Maye21.05.2010 19:36

Marouane Chamakh la Arsenal !

 

gun__1274459445_chamakh1.jpg

Daniel-Ionut21.05.2010 20:03

Bun, dar Arsenal pana nu aduce 1-2 nume mari nu o sa reuseasca mare lucru...

Maye21.05.2010 22:24
2010-05-21_PRESENTACION_VILLA_13.JPG
red&blue_boy22.05.2010 13:17
Marouane Chamakh la Arsenal !

 

 

De mult tot umbla Arsenal dupa Chamakh...Un jucator bun,pe profilul de la Arsenal...Incet-incet se destrama frumoasa echipa a lui Bordeaux,mai avand si alti jucatori vizati pentru a fi transferati...

RobYnho22.05.2010 14:43
Bun, dar Arsenal pana nu aduce 1-2 nume mari nu o sa reuseasca mare lucru...

 

Las' ca a adus Realul mai multe nume mari si a belit fasolea.

Daniel-Ionut23.05.2010 08:52

Pai rabdare ma... ca nu poti sa faci o echipa peste noapte.

Sezonul viitor va fi altceva :whistle:

RobYnho23.05.2010 08:55
Pai rabdare ma... ca nu poti sa faci o echipa peste noapte.

 

Rabdare este de la primul mandat al lui Perez.

Frectie.

Maye23.05.2010 21:11

Fran Merida a plecat de la Arsenal la Atletico Madrid.

RobYnho23.05.2010 21:12

Era promitator de pe vremea manager'ului din 2008. :))

Maye23.05.2010 21:23

Nu prea juca la Arsenal.

RobYnho23.05.2010 21:24

La echipa a 2'a l'am vazut.

MoWeed24.05.2010 06:50

Da? Nu stiam ca le transmite meciurile in Romania

Ronnie24.05.2010 07:04

Pe Taraf TV nu vei vedea niciodata meciuri, Caline.

RobYnho24.05.2010 07:55

@ Calinesculeee

 

N'ai, ba, cultura fotbalistica, n'ai.

Maye24.05.2010 19:57
Da? Nu stiam ca le transmite meciurile in Romania

Live stream tarane

red&blue_boy26.05.2010 11:37

Sergio Canales,ex Santander,a fost prezentat la Real Madrid!Un jucator tanar,de vreo 19 ani,de perspectiva...

*Alecs*26.05.2010 17:58

Nikola Zigic de la Valencia la Birmingham.

«123428»