Barca are nevoie de tipul ala de jucatori,desi nu e un proiect de viitor.Au acolo un pedro,un Bojan,Villa a venit pentru a sta atacul Bareclonei in picioare,pentru a avea un atacant experimentat daca e adevarat ca pleaca Ibra si Henry.Daca ar mai veni si Fabregas ar fi perfect,Barca avand un mijloc ideal cu Fabregas,Iniesta si Xavi.Astia duc mingea la Messi care cu Villa va face treaba excelenta.
PS.Bine,pleaca Ibrahimovic,pleaca,pleaca,dar UNDE pleaca?Sper sa nu ajunga si el in mod aiurea la Man City sau mai stiu eu.

