FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

International - Steaua 0-2 (0-1)

«1234»
Alex88pl22.05.2010 16:54

hai cu borussia in E.L.

MihaitzaM1422.05.2010 21:33

Bun si locu 4:X

 

dar eu sunt suparat ca au ramas oltenii in Liga 1 :((

 

ViNdE pLeAkA mOrY23.05.2010 07:53

tot la oltenii mi-e si mi-e gandu :))

mq_messi23.05.2010 09:27
tot la oltenii mi-e si mi-e gandu :))

 

tu asasinezi limba romana , fara suparare . E cam nasol la varsta ta ( dupa nick ai 14-15 ani) sa faci greseli din`astea .

 

ON : un sezon reusit , ca ultimele 4 de altfel . niciun semn de protest ?

FuNNky LowE suD26.05.2010 20:11

se stia cine castiga !! era clar ca avem nevoie de victorie iar pt international era obiectivu sa scape de retrogradare nu mai aveau giriji !

RobYnho26.05.2010 20:52

Hai cu niste verificari. E clona. :clap:

MoWeed26.05.2010 20:54

Mah, dupa ip, inca nu l-am prins

RobYnho26.05.2010 20:55
Mah, dupa ip, inca nu l-am prins

 

O fi dinamic.

Nu m'a tradat intuitia de vreo 5-6 ori. Nici acum nu ma tradeaza. :))

MoWeed26.05.2010 20:56

Tu vrei sa ma dea Azzido afara, sa-mi iei locul...

RobYnho26.05.2010 20:57
Tu vrei sa ma dea Azzido afara, sa-mi iei locul...

 

Nu, ma. Vreau doar sa zboare infectia aia, atat.

MoWeed26.05.2010 20:58

Roby e pe site-ul asta cum e un caine la brigada antidrog: miroase clonele

danimarcu26.05.2010 21:00
Tu vrei sa ma dea Azzido afara, sa-mi iei locul...

Cine nu si-ar dori sa fie platit regeste fara sa faca mai nimic?... :whistle:

RobYnho26.05.2010 21:02
Roby e pe site-ul asta cum e un caine la brigada antidrog: miroase clonele

 

Am un palmares impresionant si fara cont de moderator. :))

 

Cine nu si-ar dori sa fie platit regeste fara sa faca mai nimic?

 

Si cand ma gandesc ca nu mai i-au somaj in curand. :))

MoWeed26.05.2010 21:02

Acum vorbesti de mine sau de jucatorii actuali ai Stelei?

danimarcu26.05.2010 21:09
Acum vorbesti de mine sau de jucatorii actuali ai Stelei?

Buna,buna asta!...

andyro26.05.2010 21:34
:offtopic: ?
Vladb328.05.2010 00:50

Ma minunez cu fiecare comment pe care-l citesc! Multi meritati un patron ca GB. Foarte multi (din pacate) agramati, inculti, n-aveti nicio tangenta cu ortografia, sintaxa... Nu stiti unde sa puneti si cand sa pozitionati cratima, cand anume sa folositi virgula. Numa' si numa' VPM si injuraturi. De idei si lucruri constructive si logice nici nu se pune problema, atata timp cat efectiv asasinati limba romana la fiecare 2 cuvinte! Mai bine ati pleca voi din Ghencea, cu tot cu idolul ce-l renegati!

Bogdan28.05.2010 06:55

asta e romanul tinere @Vladb3. Nu toti s-au nascut invatati sau au avut posibilitatea sa invete. Nu te mai mira de suporterul stelist, mira-te de toata populatia tarii.

blindica28.05.2010 14:10
O fi dinamic.

Nu m'a tradat intuitia de vreo 5-6 ori. Nici acum nu ma tradeaza. :))

 

Si nici macar n-a fost nimeni dat afara de la Fifa.

 

TURKU28.05.2010 16:57

frumusel a fost meciul,poate ciobanasu se va gandi sa faca niste transferuri sezonul urmator! :steag_cruce_invers:

«1234»