hai cu borussia in E.L.
hai cu borussia in E.L.
Bun si locu 4:X
dar eu sunt suparat ca au ramas oltenii in Liga 1
(
tot la oltenii mi-e si mi-e gandu ![]()
tot la oltenii mi-e si mi-e gandu![]()
tu asasinezi limba romana , fara suparare . E cam nasol la varsta ta ( dupa nick ai 14-15 ani) sa faci greseli din`astea .
ON : un sezon reusit , ca ultimele 4 de altfel . niciun semn de protest ?
se stia cine castiga !! era clar ca avem nevoie de victorie iar pt international era obiectivu sa scape de retrogradare nu mai aveau giriji !
Hai cu niste verificari. E clona. ![]()
Mah, dupa ip, inca nu l-am prins
Mah, dupa ip, inca nu l-am prins
O fi dinamic.
Nu m'a tradat intuitia de vreo 5-6 ori. Nici acum nu ma tradeaza. ![]()
Tu vrei sa ma dea Azzido afara, sa-mi iei locul...
Tu vrei sa ma dea Azzido afara, sa-mi iei locul...
Nu, ma. Vreau doar sa zboare infectia aia, atat.
Roby e pe site-ul asta cum e un caine la brigada antidrog: miroase clonele
Tu vrei sa ma dea Azzido afara, sa-mi iei locul...
Cine nu si-ar dori sa fie platit regeste fara sa faca mai nimic?... ![]()
Roby e pe site-ul asta cum e un caine la brigada antidrog: miroase clonele
Am un palmares impresionant si fara cont de moderator. ![]()
Cine nu si-ar dori sa fie platit regeste fara sa faca mai nimic?
Si cand ma gandesc ca nu mai i-au somaj in curand. ![]()
Acum vorbesti de mine sau de jucatorii actuali ai Stelei?
Acum vorbesti de mine sau de jucatorii actuali ai Stelei?
Buna,buna asta!...
Ma minunez cu fiecare comment pe care-l citesc! Multi meritati un patron ca GB. Foarte multi (din pacate) agramati, inculti, n-aveti nicio tangenta cu ortografia, sintaxa... Nu stiti unde sa puneti si cand sa pozitionati cratima, cand anume sa folositi virgula. Numa' si numa' VPM si injuraturi. De idei si lucruri constructive si logice nici nu se pune problema, atata timp cat efectiv asasinati limba romana la fiecare 2 cuvinte! Mai bine ati pleca voi din Ghencea, cu tot cu idolul ce-l renegati!
asta e romanul tinere @Vladb3. Nu toti s-au nascut invatati sau au avut posibilitatea sa invete. Nu te mai mira de suporterul stelist, mira-te de toata populatia tarii.
O fi dinamic.Nu m'a tradat intuitia de vreo 5-6 ori. Nici acum nu ma tradeaza.
Si nici macar n-a fost nimeni dat afara de la Fifa.
frumusel a fost meciul,poate ciobanasu se va gandi sa faca niste transferuri sezonul urmator! ![]()