FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

International - Steaua 0-2 (0-1)

«1234»
Razvypitesti19.05.2010 07:08

Liga PROFESIONISTA DE FOTBAL

 

DEPARTAMENTUL COMPETITII

 

PROGRAMUL CELEI DE-A XXXIV-A ETAPE A LIGII I LA FOTBAL, EDITIA 2009/2010

 

SAMBATA, 22.05.2010

C INTERNATIONAL C.Arges " FC Steaua 16.30

TURKU19.05.2010 09:31
:hmmm: Netelevizat! Cred ca mai interesant e cine pica in Liga2: Craiova,Iasi si Targu-Jiu din 3 doua se vor duce la Matineu,Alba Iulia si Ceahlaul sunt Retrogradate deja.
Lari19.05.2010 09:53

Nu s-au anuntat inca televizarile.

dayra19.05.2010 10:17

Deci este posibil sa se schimbe data/ora?...Oricand, sa nu fie vineri. :shifty:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.05.2010 10:23

Daca se califica Steaua la handbal in finala cupei mergem in directia Brasov sambata,daca nu mergem in directia Pitesti.

Virgil19.05.2010 11:21

A: Drăgănescu Mugurel (Breaza)

A1: Urzică Vladimir (Piatra Neamț)

A2: Babadac Ionuț (Alexandria)

R: Vădan Mugurel (București)

 

Obs: Ioniță Valeriu (București )

 

Stadion: Nicolae Dobrin (Pitești - Argeș)

 

luck8719.05.2010 15:09

Toata lumea la PITESTI!

sa-si mute casa si pe masa,nu Steaua noastra din Ghencea!

claudiusss19.05.2010 18:43

Cat costa biletul la meci la Bucuresti,adica cu cat il luati voi?

Sunt din Pitesti, si vreau sa vin in galeria Stelei,nu stiu daca ma lasa astia sa intru cu bilet de la pit:(

Pe dinamovisti iau lasat iau bagat direct din stadion ditro peluza in cea a dinamovistilor.

Astept un raspuns cu pretul..Mersi

 

Stanici19.05.2010 19:38

Costa intre 1 si 50 de lei, asa am auzit eu. Si i-ati unde vrei tu, daca tii cu Steaua, te vei exprima indiferent de locul unde vei sta.

MihaitzaM1419.05.2010 19:56

Stanci

nu te poti exprima oriunde !!!

eu la Buzau mi`am luat bilet la tribuna I

unde au strigat toti Gigi Becali ..

inafara de vro 20 de persoane de langa mine !!!

nu te suport ciobane19.05.2010 20:30

lideri de la sud sau baieti care se ocupa cu deplasarile sa posteze aici ce trebuie sa facem pentru a merge cu toti la pitesti sa fim cat m ai multi ...cu siguranta sunt multi care vor sa mearga da nu stiu cum sa procedeze..eu unu am venit pe Ghencea la t2 la fiecare meci as vrea sa vin si in deplasare...asa ca sper sa imi raspunda cineva....VPM!

 

 

luck8719.05.2010 21:48
lideri de la sud sau baieti care se ocupa cu deplasarile sa posteze aici ce trebuie sa facem pentru a merge cu toti la pitesti sa fim cat m ai multi ...cu siguranta sunt multi care vor sa mearga da nu stiu cum sa procedeze..eu unu am venit pe Ghencea la t2 la fiecare meci as vrea sa vin si in deplasare...asa ca sper sa imi raspunda cineva....VPM!

o sa primesti raspunsuri de genul :

nu se spun astea pe forum,du-te oriunde si protesteaza,bla,bla!

nu o sa primesti nimic serios,asa ca urca-te in masina si vino la pitesti,bilete o sa gasesti,si ne contopim acolo:D

bobbyREDblue20.05.2010 00:24

Sunt din Pitesti...cel mai probabil o sa fiu prezent la meci...

Lasati-ma sa va zic ceva: M-am nascut in Curtea de Arges...este un oras stelist, in ciuda culorilor pe care le poarta international.

 

Deci se poate intra la 'oaspeti' cu bilet luat din Pitesti, da?

 

Ne vedem in peluza..

Bogdan20.05.2010 07:21

cine vrea la meci la pitesti: Sa se duca la stadionul Nicolae Dobrin, sa-si cumpere bilet si sa vina sambata la meci.

MoWeed20.05.2010 07:26
Costa intre 1 si 50 de lei, asa am auzit eu. Si i-ati unde vrei tu, daca tii cu Steaua, te vei exprima indiferent de locul unde vei sta.

:alcoholic:

SuperstaR1820.05.2010 08:00
Stanci

nu te poti exprima oriunde !!!

eu la Buzau mi`am luat bilet la tribuna I

unde au strigat toti Gigi Becali ..

inafara de vro 20 de persoane de langa mine !!!

 

 

 

 

Are dreptate MihaitzaM14. Poti sa fii inalt de 2 metri si lat in umeri tot atat de mult si sa fii ras in cap cu ceafa groasa. Sa arati a interlop. Dar daca esti inconjurat de o mare de becalisti, tot degeaba. Nu e asa simplu..

 

 

 

Tanaru` Young20.05.2010 08:00
:alcoholic:

 

Galgal...avea dreptate "ne-a" Gigi cand spunea ca suntem/sunteti niste alcoolisti,drogati,bagabonzi etc.

 

 

In alta ordine de idei,sa speram ca se vor aduna cat mai multi contestatari iar jijicul isi va lua portia de carne cuvenita,in cazul in care are bani sa se prezinte la meci(deh,tre` sa stranga si el putin din cur).

Sper,DOAMNE AJUTA !, intr-o victorie a "gazdelor".

 

Ciobane,se strange latu`.

 

P.S.:Baieti,da` ne-am pregatit si noi sau doar dam din gura pe forum ? Adica,se-apropie clipa,un cosciug ceva,sa-l primim pe monsieur cum se cuvine sau ce,daca vinde Steaua,gata,nu va mai intereseaza de domnia sa ? :))

Stanici20.05.2010 08:30

Exista trenuri - si de dus, si de intors. Exista si varianta microbuzelor din autogara Militari. Biletul la meci e 15 lei. Nu e greu de efectuat deplasarea asta. Cum si ce facem pe stadion, vedem la fata locului.

 

Fara a jigni, nu am de unde sti ca nu esti un militian care isi doreste sa imi tina companie pe drum. Asta e cel mai intemeiat motiv pentru care nu se fac publice rutele deplasarilor. Nu e vorba de nasuri pe sus ori de suferinte. SA ne auzim cu bine la Pitesti!

luck8720.05.2010 10:14

@stanici

Daca eram un militian si vroiam sa iti tin companie,fii sigur ca iti tineam!

Eu oricum o sa vin,ideea era sa fim cat mai multi acolo sa il contestam,se putea face o exceptie,de genul AISS sa organizeze deplasarea,sa inchirieze niste microbuze,fiindca romanul e comod,lenea e mare,ii place totul de-a gata!

Steaua libera!

TURKU20.05.2010 10:48
:steag_cruce_invers: cu trenul e cel mai belea si cel mai eftin ole ola sa traiasa nasii si sa va duca pe toti.
Fane20.05.2010 11:06
:steag_cruce_invers: cu trenul e cel mai belea si cel mai eftin ole ola sa traiasa nasii si sa va duca pe toti.

 

Mai treci pe la scoala prietene.

ionel_9420.05.2010 22:08

cred ca va fi 3-1 pentru international

ViNdE pLeAkA mOrY21.05.2010 05:15

Sper sa mergem cat mai multi :)

damisteauainapoi21.05.2010 08:40

voi credeti ca mai are rost sa va deplasati la acest meci?nu credeti ca ii faceti pe plac cioanului?el asta isi doreste:sa il contestam,sa fie pe prima pagina a mass mediei...ignoranta ar trebui sa fie arma noastra principala...sa se duca la buzau si sa gaseasca un stadion gol,lumea sa boicoteze pseudo Steaua lui Becali.iar ministerul apararii si foste glorii din club sa faca o alta echipa impreuna cu foste glorii steliste,sa o i-a din Liga a-3-a,sa joace in Ghencea si sa putem sa-i sustinem sa devina ceea ce ne dorim:campionnii inimilor noastre...

 

 

:steag_cruce_invers:

 

Tz3pI21.05.2010 10:57

Cum adica daca mai are rost? Dimpotriva, ii facem pe plac daca nu venim si il lasam cu tiganii din provincie.

«1234»