FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ati mai auzit/vazut asa ceva?

«12»
vlad30.01.2011 09:58
Lari31.01.2011 12:19

Senzor de parcare romanesc:

 

Lari18.04.2011 15:09

Din Dragoste, varianta rusa:

 

Vezi mai multe din Emisiuni TV pe 220.ro

Omdrem04.06.2011 20:09

Cum i-a dat ma ala cu picioru =)) ii trimitea dintr-un colt de platou in altul =))))

ebonyc05.06.2011 02:34
Din Dragoste, varianta rusa:

 

<embed width="450" height="366" src="http://www.220.ro/emb/SGOdcPiOZl" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" type="application/x-shockwave-flash" ></embed>

<small>Vezi mai multe din Emisiuni TV pe 220.ro</small>

 

Ce facatura fara gust.

pytycrys21.10.2011 11:30
iNsTiGaToR06.11.2011 08:29
http://www.crimetime.ro/international/aten...-trupurile.html

Zombie frate :))

 

Si un mic sfat : Nu mancati in timp ce va uitati la asa ceva

Lari09.02.2012 15:47

.

5_n.jpg

gio_stgloria12.02.2012 10:57

 

 

gio_stgloria02.03.2012 14:53
ebonyc02.03.2012 15:16

Eu nu pot sa fac cubul ala nici cu ochii deschisi. :wall:

MRobert02.03.2012 20:05

gio pune si tu linkul la ala cu pisica,te rog.

gio_stgloria02.03.2012 21:06
gio pune si tu linkul la ala cu pisica,te rog.

http://www.vplay.ro/watch/v59grken/

gio_stgloria12.03.2012 14:56

 

 

SENZATIONAL !

Ronnie14.03.2012 09:50

EPIC!

 

3321151_700b.jpg

Stanici14.03.2012 11:23

Baaa, lasati 9gagu' in pace.

Ronnie14.03.2012 18:35

De ce?

Ronnie18.03.2012 22:25
Lari22.03.2012 10:16

Dovada ca Migi e japonez:

 

419037_203747419732129_18317.jpg

Kellerman22.03.2012 12:39

Jikijiki Tukumikataki - G!g! B3cali

Seems legit.

Lari22.03.2012 12:58

Taaaci, bai, Mekutatakushi RinkaTo! :hump:

Kellerman22.03.2012 13:32

Probleme, Takashiki ? :D

gio_stgloria20.04.2012 20:43
gio_stgloria22.04.2012 20:01
Stryker23.04.2012 09:24

Daca reuseste sa-l faca pe Jiji sa dispara de la Steaua, am tot respectul pentru mentalistul de mai sus. :punk:

«12»