FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propuneri pentru cel mai "fair-play" jucator al St

«123»
Adi27.12.2005 18:41

ca sa confirm cele spuse:

 

"Charles never had any trouble with referees. He was never booked, sent off or even spoken to by a referee in a lengthy career in Yorkshire, Italy and Wales and will always be remembered for his icy cool and self discipline, as well as his amazing footballing skills."

 

http://www.mightyleeds.co.uk/players/charlesapp.htm

alinush8927.12.2005 18:55
ca sa confirm cele spuse:

 

"Charles never had any trouble with referees. He was never booked, sent off or even spoken to by a referee in a lengthy career in Yorkshire, Italy and Wales and will always be remembered for his icy cool and self discipline, as well as his amazing footballing skills."

 

http://www.mightyleeds.co.uk/players/charlesapp.htm

Da...te credeam.,dar oricum mi se pare ceva incredibil..si a jucat si la un nivel inalt...din ce am vazut...bv lui :wink:

Bogdan4Steaua27.12.2005 19:17

Bine ca nu a jucat in Divizia A contra lui Dinamo si cu Serea arbitru. Facea Mihalcea un fault in atac si lua saracul Charles direct cartonas rosu. Se ducea pe rapa recordul lui..... :D

Alex...01.01.2006 21:00

Ogararu e de departe cel mai fair-play...

OZZY06.02.2006 13:22

Ogararu si Nicolita

DTP-Ludacris15.04.2006 09:31

BANEEEEEEL NICOLIIIIITAAAAAAAAAAAAA :lol:

Melku15.04.2006 11:46

Cu siguranta Nicolita :D

_yang15.04.2006 12:15

Nicolita pentru gestul din Giulesti(neuitand intamplarile de la Timisoara de anul trecut)

vio_stelistu_4ever15.04.2006 12:25

:D Nicolita :D

nebunus15.04.2006 13:35

1.Timisoara

2.Giulesti

A salvat pe Poli de la suspendarea terenului si a evitat masurile drastice pe care le putea lua UEFA impotriva echipelor romanesti. Poate ca nu a stiut ce face, dar nu conteaza. Banel Nicolita este de departe cel mai fair-play jucator al campionatului, nu numai al Stelei.

sorin_77715.04.2006 14:49

Cu totii stim ca Banel este un exemplu desavarsit in acest sens, mai sunt si ceilalti dar Banel se evidentiaza la fiecare meci si ne arata ca este mai presus de toate un bun sportiv si un caracter aparte.

korynna15.04.2006 15:18

de departe Banel Nicolita!!! 8)

helena_steaua15.04.2006 19:39

fair-play:Nicolita pe departe sa nu uitam cum a ignorat injuraturile timisorenilor iar la meciul cu rapid din giulesti a ascuns o sticla cu apa parca venita din tribune...daca arbitrul vedea acel obiect era vai si amar de rapidisti...parca topicul asta e cu fair-play nu cel mai destept fotbalist..........sau cel mai frumos

cristian01415.04.2006 19:49

Banel Jardel Nicolita

diana_cloveritza16.04.2006 16:53

unul dintre cei mai fair-play jucator al echipei cred ca este Nicolita... sa nu uitam faza din meciul tur cu rapid cand un fan mai inflacarat a aruncat cu o sticla pe teren... iar el a ascuns-o imediat ca sa nu fie sanctionati rapidistii... no comment! adica, eu, daca as fi fost in locul lui, m-as fi dus la arbitru, disperata, sa vada ce s-a intamplat! el, insa, a facut un gest demn de admiratie!

Vladivostok18.04.2006 12:51

Cu siguranta Nicolita este cel mai fair-play jucator al diviziei A.Demonstreaza acest lucru de fiecare data cand intra pe teren. :D:D

spre_2418.04.2006 12:52

Nicolita e cel mai fair-play ati vazut si voi gestu..si restu !

red&blues18.04.2006 12:54

Nicolita

Papp18.04.2006 14:01

B A N E L

N I C O L I T A!!

spre_2418.04.2006 14:23

de ce ziceti toti ca Nicolita ? datorita gestului lui aruncand sticla aia in afara terenului ? sau altceva ? io daia zic.. :D

Motanu D18.04.2006 16:33

Cred ca cel mai fayr-play jucator al Stelei all-time este [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] !!! :twisted: :twisted: :twisted:

 

Apropo, inca un topic in care discutam de dragul discutiei ? Chiar va place sa spamati forumul ?

 

"Plictiseala dauneaza grav imaginii forumului !"

topy198220.04.2006 20:56

Buna,

Urmatorul link duce la cel mai mare site de pariuri on line din Romania.Are interfata in limba romana si poti depune si retrage bani de pe card bancar, primiti pana la 20 de euro bonus la inscriere incercati si o sa vedeti!

 

 

http://www.gamebookers.com/cgi-bin/intr-o....5759&l=ro&b=672

vectra29.04.2006 17:04

Definitiv Carlos...nimeni nu se gandeste la el?e sigur cel mai fair-play

«123»