Si totusi, a existat in primavara un episod cand George a fost huiduit de un stadion intreg pentru un gest deloc sportiv (ce-i drept, a fost provocat...).
Insa nu exista jucator perfect. Iar de la noi Ogararu pare cel mai fair-play !
Si la urma urmei fotbalul se joaca pe goluri si nu pe faze de fair-play. [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a demonstrat, cred, cel mai clar asta...
