FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propuneri pentru cel mai "fair-play" jucator al St

«123»
Motanu D11.12.2005 15:28

Si totusi, a existat in primavara un episod cand George a fost huiduit de un stadion intreg pentru un gest deloc sportiv (ce-i drept, a fost provocat...).

Insa nu exista jucator perfect. Iar de la noi Ogararu pare cel mai fair-play !

Si la urma urmei fotbalul se joaca pe goluri si nu pe faze de fair-play. [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a demonstrat, cred, cel mai clar asta...

i.h.u.g.11.12.2005 15:49
Si totusi, a existat in primavara un episod cand George a fost huiduit de un stadion intreg pentru un gest deloc sportiv (ce-i drept, a fost provocat...).

Insa nu exista jucator perfect. Iar de la noi Ogararu pare cel mai fair-play !

Si la urma urmei fotbalul se joaca pe goluri si nu pe faze de fair-play. [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color] a demonstrat, cred, cel mai clar asta...

si nu-l uita pe maradona..."mana lui Dumnezeu" e considerata drept cel mai urat gest din fotbal...ala da fair-play

 

MESAJ DE LA ADMINI:NU MAI CITA MESAJELE ANTERIOARE!!!

Bogdan4Steaua11.12.2005 22:28

Votul meu merge catre Ogararu.

Ultras_Fever12.12.2005 04:17

Banel parerea mea, am vazut ca a fost votat si Radoi, parerea mea e ca nu fost chiar asa de fair-play anul asta!! Si Ogararu e altul pt cel mai fair-play.

ulivius12.12.2005 07:22

Toti

UltraSS12.12.2005 07:44

Goian.Ogararu.Iacob

Bodanel12.12.2005 14:03

Banel,Ogararu

1on13.12.2005 03:44

Banel

sorin_77713.12.2005 06:48
Banel
IONUTZ-CIPRIAN15.12.2005 08:24

:evil: Banel "JARDEL" Nicolita cel mai fair play :twisted:

bebeto18.12.2005 08:11

Protasov 8)

 

apropo,stie careva,cine o sa fie antrenor secund?

dbd18.12.2005 08:12

dar ce se schimba si antrenorul secund ???

Bogdan4Steaua18.12.2005 08:15

Pentru ca Olaroiu vrea sa lucreze cu propria echipa(cu care a lucrat si la Timisoara).

dbd18.12.2005 08:19

nu am intrebat 'de ce' ...am intrebar daca se schimba ??? :D

alinush8918.12.2005 12:00

poate ca nu cel mai fair-play jucator al Stelei,desi este si el printre ei,dar cu siguranta cel mai edcuat si cel mai cu bun simt.....Ogararu' :wink: "parerea mea" :D :lol:

reddog19.12.2005 18:41

Eu consider ca cel mai rezervat in declaratii, cel mai echilibrat si cu capul pe umeri de la voi e Ogararu, dar nu ar trebui uitat nici gestul lui Nicolita la faza cu Timisoara.

Boo26.12.2005 05:20

Ogararu - cel mai fair

Dan_BKL27.12.2005 12:38

Dica e cel mai fair-play jucator al nostru.

si daca se va intoarce neaga si el merita un premiu pentru fair-play

nu uitati ce le facea neaga javrelor.

:):):):):):):)

dbd27.12.2005 15:49

totusi prima mea parere despre neaga a fost una de rau...il credeam needucat ca scuipa ... :lol: :lol: :lol:

dar acu parca s-a mai maturizat...

AGRESSIVO198+127.12.2005 15:52

cred ca D.Balan nu stiu sa fi avut vreo altercatie cu vreun adversar sau sa fi tras de timp :lol: :lol:

dbd27.12.2005 15:57

dar nici la televizor nu l-am vazut...nici nu cred ca a jucat vreodata... :lol: :lol: :lol:

alinush8927.12.2005 18:08
cred ca D.Balan nu stiu sa fi avut vreo altercatie cu vreun adversar sau sa fi tras de timp :lol:  :lol:

Pai la cele 40 de min pe care le-a jucat in 3 ani.....oricum..sper sa-si revina..ar fii chiar pacat ca,acuma cand si-a revenit sa plece....ideal ar fii ca el sa fie imprumutat...el a venit de la foresta suceava nu?/ dak imi aduc bine aminte

Bogdan4Steaua27.12.2005 18:20

Avem nevoie de o rezerva buna la Ogararu si nu este indicat ca Balan sa plece.

Adi27.12.2005 18:23

Lasand gluma la o parte, Ogararu e cel mai fair-play. Si chiar faulteaza, ia cartonase sunt sigur ca regreta imediat si da mana adversarului. Oricum nu e balerin, e fundas la fotbal :lol: :lol:

 

notiunea de Fair Play mi se asociaza cu un jucator John Charles (a jucat la Juventus); se spune despre el si am citit ca in toata cariera lui nu a luat nici un cartonas galben sau rosu 8O 8O 8O

alinush8927.12.2005 18:25
Lasand gluma la o parte, Ogararu e cel mai fair-play. Si chiar faulteaza, ia cartonase sunt sigur ca regreta imediat si da mana adversarului. Oricum nu e balerin, e fundas la fotbal :lol:  :lol:  

 

notiunea de Fair Play mi se asociaza cu un jucator John Charles (a jucat la Juventus); se spune despre el si am citit ca in toata cariera lui nu a luat nici un cartonas galben sau rosu 8O  8O  8O

NU se poate....mie nu-mi vine sa cred 8O ..in toata cariera nici un cartonas galben?? poate ca atunci nu se inventasera :lol: :lol: ...oricum..dak este asa...e ceva incredibil

«123»