care sinteti platiti ca sa il denigrati si sa il combateti peste tot.
daca imbecilul asta nu-si poate proba afirmatia de mai sus propun ban permanent!
pai bine ma inteligenta universala daca jucatorii sunt de vina,cine draq i-a adus?!antrenorul de catre cine a fost numit?evident ca acest lucru il stii si tu doar refuzi sa constientizezi ca europarlamentarul nu a facut decat sa distruga.poate ca se pricepe mai bine la legi decat la fotbal si intr-un final sa inteleaga ca e mai bine sa ne lase.
