pai e ascuns bine...
Este nominalizat la antrenorul anului dar a adunat doar 0.81%!!!o rusine de antrenor, numai orgolii!!!
pai e ascuns bine...
Este nominalizat la antrenorul anului dar a adunat doar 0.81%!!!o rusine de antrenor, numai orgolii!!!
unde pot intra ca sa votez si eu antrenorul anului ? :lol: :lol:
Pe www.gsp.ro. In stanga gasesti cele trei sondaje(jucatorul anului, antrenorul anului si deceptia anului).
Multumesc ![]()
hai ca Radoi a trecut de 27%...6500 de voturi ( parca )
dar nu zice nimeni de Oleg ... votati-l si pe el...
Banel Nicolita 8) cel mai bun :roll:
Voturile exprimate pe acest topic il indica lider autoritar pe Nicolae Dica.Unii au avut cate doua optiuni dar nu am socotit-o decat pe prima.
Iata ce a iesit :
1.Nicolae Dica 20 de voturi
2.Mirel Radoi 5 voturi
3 - 8.Ogararu,Goian,Bostina,Paraschiv si Nicolita - cate un vot.
Desi a fost o participare restransa,Dica a castigat cu o diferenta confortabila fata de locul doi.
Ma intreb care vot e mai reprezentativ,votul dat pe site-ul suporterilor sau cel de pe site-ul oficial.
Nu stiu cum s-a votat acolo,nici nu am curiozitatea sa vad,dar aici fiecare vot a fost argumentat.
Voi,stimati suporteri,utilizatori ai site-ului SUPORTERILOR FC Steaua,CARE CREDETI CA E CORECT ?
Mirel Radoi
Cred ca este corect...Dica a meritat sa castige.Poate ca Radoi mai merita vreo 5-6 voturi.
:evil: Mi se pare si mie corect ca Dica sa fie in frunte,dar nici Radoi nu merita sa fie la o asa distant.... :twisted:
Exista totusi o diferenta intre ce s-a votat la noi si ce s-a votat pe site-ul oficial.Noi am votat pentru intregul an,iar ei numai pentru tur:
"Astazi, 20 decembrie la ora 12, s-a incheiat sondajul privind cel mai bun jucator al Stelei in toamna aceasta. Suporterii Stelei au decis ca acesta este nimeni altul decat capitanul Stelei, Mirel Radoi. Acesta a intrunit 32 % din voturile(peste 6000) fanilor, fiind urmat de Nicolae Dica cu 15% si Victoras Iacob cu 12 %. Mirel Radoi este la al saselea sezon la Steaua, unde a strans 129 jocuri in Divizia A, marcand 7 goluri." http://www.steauafc.ro/nou/index.php?cat=n...noutati&id=3506
Puteti crede ca au votat peste 6000 de fani?
6000 de voturi da,e cat se poate de simplu.
Asa nu e coerct...Pentru tur.
Ar fi trebuit pe tot anul.
asta e...Dica oricum joaca la fel de bine ca Radoi...
hamutovsky..mie personal mi s-a parut un pers important in mersul echipei, iar pe urma Radoi
Per ansamblu eu i-as da votul lui Mirel Radoi...Dica chiar dc joaca excelent in unele meciuri nu prea are constanta.
Da dar cand Dica prinde un meci tare...Cred ca ai vazut ce face pe teren. nu ?
Sa sti ca Dica este jucatorul meu favorit inca de cand juca la Arges...dar vroiam sa spun ca Mirel este mai constant in joc...nu stiu dc in meciul de la Berlin Dica a dat trei pase bune...
oricum scoala lu' Dobrin de la Pitesti face niste fotbalisti super...Dica parca de acolo a venit nu ???
Mirel este mai constant in joc...Dica e in forma buna sau forma slaba.
Mirel este mai constant in joc...Dica e in forma buna sau forma slaba.
Mihaita Nesu
Khamutovsky bomba turului!!!
singura problema a lui Dica este conditia fizica(cred eu) de multe ori in minutul 60 Dica se taie(vezi meciul cu Dinamo 2-2cand a doua repriza am jucat in zece,pana atunci nimic de zis)din cauza inconstantei cred ca Dica va pierde in fata lui Radoi care cred ca merita titlul de jucatorul roman al anului(peste Mutu sau Chivu)