FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propuneri pentru jucatorului anului 2005-Steaua Bucuresti..

«123»
sorin_77713.12.2005 07:09

pai e ascuns bine...

Este nominalizat la antrenorul anului dar a adunat doar 0.81%!!!o rusine de antrenor, numai orgolii!!!

Ionut_stelistu13.12.2005 14:35

unde pot intra ca sa votez si eu antrenorul anului ? :lol: :lol:

Bogdan4Steaua13.12.2005 14:41

Pe www.gsp.ro. In stanga gasesti cele trei sondaje(jucatorul anului, antrenorul anului si deceptia anului).

Ionut_stelistu13.12.2005 15:50

Multumesc ;)

dbd13.12.2005 15:56

hai ca Radoi a trecut de 27%...6500 de voturi ( parca )

dar nu zice nimeni de Oleg ... votati-l si pe el...

ManiaCU13.12.2005 16:05

Banel Nicolita 8) cel mai bun :roll:

Virgil21.12.2005 13:18

Voturile exprimate pe acest topic il indica lider autoritar pe Nicolae Dica.Unii au avut cate doua optiuni dar nu am socotit-o decat pe prima.

Iata ce a iesit :

 

1.Nicolae Dica 20 de voturi

 

2.Mirel Radoi 5 voturi

 

3 - 8.Ogararu,Goian,Bostina,Paraschiv si Nicolita - cate un vot.

 

Desi a fost o participare restransa,Dica a castigat cu o diferenta confortabila fata de locul doi.

 

Ma intreb care vot e mai reprezentativ,votul dat pe site-ul suporterilor sau cel de pe site-ul oficial.

Nu stiu cum s-a votat acolo,nici nu am curiozitatea sa vad,dar aici fiecare vot a fost argumentat.

 

Voi,stimati suporteri,utilizatori ai site-ului SUPORTERILOR FC Steaua,CARE CREDETI CA E CORECT ?

AGRESSIVO198+121.12.2005 13:21

Mirel Radoi

Ionut_stelistu21.12.2005 13:26

Cred ca este corect...Dica a meritat sa castige.Poate ca Radoi mai merita vreo 5-6 voturi.

IONUTZ-CIPRIAN21.12.2005 13:30

:evil: Mi se pare si mie corect ca Dica sa fie in frunte,dar nici Radoi nu merita sa fie la o asa distant.... :twisted:

Virgil21.12.2005 13:32

Exista totusi o diferenta intre ce s-a votat la noi si ce s-a votat pe site-ul oficial.Noi am votat pentru intregul an,iar ei numai pentru tur:

 

 

"Astazi, 20 decembrie la ora 12, s-a incheiat sondajul privind cel mai bun jucator al Stelei in toamna aceasta. Suporterii Stelei au decis ca acesta este nimeni altul decat capitanul Stelei, Mirel Radoi. Acesta a intrunit 32 % din voturile(peste 6000) fanilor, fiind urmat de Nicolae Dica cu 15% si Victoras Iacob cu 12 %. Mirel Radoi este la al saselea sezon la Steaua, unde a strans 129 jocuri in Divizia A, marcand 7 goluri." http://www.steauafc.ro/nou/index.php?cat=n...noutati&id=3506

 

Puteti crede ca au votat peste 6000 de fani?

6000 de voturi da,e cat se poate de simplu.

Ionut_stelistu21.12.2005 13:34

Asa nu e coerct...Pentru tur.

Ar fi trebuit pe tot anul.

dbd21.12.2005 14:08

asta e...Dica oricum joaca la fel de bine ca Radoi...

DRUGHI21.12.2005 14:42

hamutovsky..mie personal mi s-a parut un pers important in mersul echipei, iar pe urma Radoi

redandblue21.12.2005 14:46

Per ansamblu eu i-as da votul lui Mirel Radoi...Dica chiar dc joaca excelent in unele meciuri nu prea are constanta.

Ionut_stelistu21.12.2005 14:53

Da dar cand Dica prinde un meci tare...Cred ca ai vazut ce face pe teren. nu ?

redandblue21.12.2005 14:59

Sa sti ca Dica este jucatorul meu favorit inca de cand juca la Arges...dar vroiam sa spun ca Mirel este mai constant in joc...nu stiu dc in meciul de la Berlin Dica a dat trei pase bune...

dbd21.12.2005 15:03

oricum scoala lu' Dobrin de la Pitesti face niste fotbalisti super...Dica parca de acolo a venit nu ???

Ionut_stelistu21.12.2005 15:03

Mirel este mai constant in joc...Dica e in forma buna sau forma slaba.

Ionut_stelistu21.12.2005 15:03

Mirel este mai constant in joc...Dica e in forma buna sau forma slaba.

Radu mic21.12.2005 15:31

Mihaita Nesu

Khamutovsky bomba turului!!!

AGRESSIVO198+121.12.2005 18:11

singura problema a lui Dica este conditia fizica(cred eu) de multe ori in minutul 60 Dica se taie(vezi meciul cu Dinamo 2-2cand a doua repriza am jucat in zece,pana atunci nimic de zis)din cauza inconstantei cred ca Dica va pierde in fata lui Radoi care cred ca merita titlul de jucatorul roman al anului(peste Mutu sau Chivu)

«123»