Propuneti un jucator pentru titlul de cel mai bun jucator al Steaua Bucuresti in 2005...vom face un articol,vom organiza si un sondaj,voi veniti cu motivele pentru care l-ati propune pe respectivul jucator,ce ati vrea sa imbunatateasca in jocul sau,puncte forte..puncte slabe...
la fel puteti veni cu propuneri pentru dezamagirea anului(stiu ca este Cristea dar poate si Dumitru ar merita putin titulatura)
