FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Site ultra` ahahahha

«12»
IONUTZ-CIPRIAN14.12.2005 05:11

:evil: Vreau si eu adresa alora ca vad ca rade lumea de ei ,si vreau sa rad si eu !!!!VA ROOG! :twisted:

adriancostin8303.01.2006 23:42

:lol: :lol: :lol:

adriancostin8303.01.2006 23:46
http://www.freewebs.com/alex-sezione/

 

un ultra` adevarat  :lol:  :lol:  :lol:

 

DAAAAAA e misto dar de ce e cu Craiova??

si al meu e de la freewebs si e de pe 15 decembrie cam nou

Forumul e super tare......poate va inrejistrati ca avem putini useri(17)si veti avea parte de un forum excelent + 70 de arcade 8) ..eu nu va oblig dar merita incercat!! :lol:

nikul de acolo este ,,Adrian" si ma mai puteti gasi si la a***@***

 

 

era sa uit adresa :wink:

 

:arrow: www.freewebs.com/steaua2000/

dbd04.01.2006 11:40

hooo...ca s-a umplut siteul de reclama ta ! :)

cristianotopeanu04.01.2006 15:42

Parca spuneai ca nu e reclama ....

armanovici04.01.2006 18:12

ar trebui umblat la username si la semnatura...am un feeling...cred ca stiu cine se ocupa de reclama gratuita!

AGRESSIVO198+104.01.2006 21:17
eu mai am unul:

www.rapidul.ro

 

care credeti ca e mai ultras?

asta e cel mai ultras cu supernova

adriancostin8304.01.2006 22:07

bah.....userul nu pot sa mi-l schimb.poate poate administratorul..daca poate, vreau ,,Adrian"

dbd05.01.2006 05:46

rapidul.ro ?

nu ms...

cristianotopeanu05.01.2006 09:38
bah.....userul nu pot sa mi-l schimb.poate poate administratorul..daca poate, vreau ,,Adrian"

 

 

"bah"....userul ti-l creezi tu (cu parola cu tot), apoi ne spui si iti va fi sters acest user; simplu, nu ?

i.h.u.g.05.01.2006 10:58

trebuie sa recunosc..la inceput credeam ca olteanu care si-a pus poze cu toti amicii lui carboniferi e cel mai tare...

dar nu se compara cu ninel rapidistul...tipul asta e de basm, pe bune...si in dreapta troneaza mare o poza cu corisicanu'...in ultimele cuvinte pe care le foloseste in discursul lui lacrimogeno-penibil se gaseste si "Steaua"...turmentati mai sunt unii... :lol: :lol: :lol:

i.h.u.g.05.01.2006 11:00

si inca o chestie absolut geniala...in adresa lui a accentuat "rapidUL" :lol: asta e cel mai amuzant lucru pe care l-am auzit in ultimul timp

dbd05.01.2006 11:14

e chiar aiurea...

Darius_Stelistul15.02.2006 20:15

Asta e site

Mie nu mi se pare

E cu U Craiova nu cu Steaua.

«12»