:evil: Vreau si eu adresa alora ca vad ca rade lumea de ei ,si vreau sa rad si eu !!!!VA ROOG! :twisted:
:evil: Vreau si eu adresa alora ca vad ca rade lumea de ei ,si vreau sa rad si eu !!!!VA ROOG! :twisted:
:lol: :lol: :lol:
DAAAAAA e misto dar de ce e cu Craiova??
si al meu e de la freewebs si e de pe 15 decembrie cam nou
Forumul e super tare......poate va inrejistrati ca avem putini useri(17)si veti avea parte de un forum excelent + 70 de arcade 8) ..eu nu va oblig dar merita incercat!! :lol:
nikul de acolo este ,,Adrian" si ma mai puteti gasi si la a***@***
era sa uit adresa :wink:
:arrow: www.freewebs.com/steaua2000/
hooo...ca s-a umplut siteul de reclama ta ! ![]()
Parca spuneai ca nu e reclama ....
ar trebui umblat la username si la semnatura...am un feeling...cred ca stiu cine se ocupa de reclama gratuita!
eu mai am unul:www.rapidul.ro
care credeti ca e mai ultras?
asta e cel mai ultras cu supernova
bah.....userul nu pot sa mi-l schimb.poate poate administratorul..daca poate, vreau ,,Adrian"
rapidul.ro ?
nu ms...
bah.....userul nu pot sa mi-l schimb.poate poate administratorul..daca poate, vreau ,,Adrian"
"bah"....userul ti-l creezi tu (cu parola cu tot), apoi ne spui si iti va fi sters acest user; simplu, nu ?
trebuie sa recunosc..la inceput credeam ca olteanu care si-a pus poze cu toti amicii lui carboniferi e cel mai tare...
dar nu se compara cu ninel rapidistul...tipul asta e de basm, pe bune...si in dreapta troneaza mare o poza cu corisicanu'...in ultimele cuvinte pe care le foloseste in discursul lui lacrimogeno-penibil se gaseste si "Steaua"...turmentati mai sunt unii... :lol: :lol: :lol:
si inca o chestie absolut geniala...in adresa lui a accentuat "rapidUL" :lol: asta e cel mai amuzant lucru pe care l-am auzit in ultimul timp
e chiar aiurea...
Asta e site
Mie nu mi se pare
E cu U Craiova nu cu Steaua.