FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Site ultra` ahahahha

«12»
noname_fu06.12.2005 19:14

http://www.freewebs.com/alex-sezione/

 

un ultra` adevarat :lol: :lol: :lol:

Motanu D06.12.2005 19:21

Da. Antologic site-ul si personajul... Sa vezi ca maine e lider de galerie acolo la Craiova :twisted:

Ultras_Fever06.12.2005 19:22

cum sa pui frate poze cu fetele neacoperite pe un site!! :lol: amateurs !!! Si cu aia din brigada si cu tovarasii de la petrecere!! ce tampit :lol: :lol: :lol:

superoaie06.12.2005 19:24

cum am zis si pe alt forum ;)...baiatul din stanga, din ultima poza, cel cu geaca de cocalar, relax man!! it's not a fight! :lol: :lol: :lol:

noname_fu06.12.2005 19:26

doamne si acum rad ... CE poze ma ca omu si-a dat adresa de acasa aahahahhahaha... cat desprea ala din poza ... nu are geaca de cocalar... E COCALAR :D ahhahahahahah. fratilor din peluze feriti-va ca s-a nascut al 2-lea fabrizio :D

Ultras_Fever06.12.2005 19:41

bai de ce ai dat site-ul asta "jmeker" ca nu mai pot de ras de fetele unora de pe acolo(aia mai brunetei, nuj de ce am impresia dar parca as fi in ferentari pe salaj)!! :lol:

SteauaToronto06.12.2005 19:45

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Cel mai de caterinca moment dupa forum! Am ras cu lacrimi! asta e la 16 ani :)))))))))))

Fox_SSLazio07.12.2005 05:10

=)))))))))))))))) KIAR KA FATZA DE COCALAR=)))))))

Kustino07.12.2005 05:21

de asemenea interesant de citit : http://www.peluza-sud.tk/ ( vezi istorie )

craven07.12.2005 05:46

geezasssssssssss..ce tzarani..duoamne ce tzarani.ashtia da ultrashi.suntem noi rautacioshi.dar omu poate ca va fi schimbarea ashteptata de toti in peisajul ultra romanesc.geezas ma prapadesc de ras.! :lol: :lol: :lol: :lol:

craven07.12.2005 05:49

Created By BLONDU DESIGN

 

Website built and hosted for free at . Get your own Free Website now!

asta scria la o o pagina din siteul asta..:)))))))))))geezas..blondu design?

:))))

apa_plata07.12.2005 19:14
de asemenea interesant de citit : http://www.peluza-sud.tk/ ( vezi istorie )

 

auzi, tu vrei sa ne omori?

i.h.u.g.07.12.2005 19:39

n-am vazut ceva mai ridicol, amuzant si penibil de mult timp...sarman imbecil...altul care nu sare ku iq-ul d 20!!! sper ca nu exista stelisti atat de dobitoci!!! e una din cele mai lame chestii pe care le-am vazut! si antonie solomon spunea ca oltenii sunt cel mai inteligent "popor" din lume... :lol: :lol: :lol:

un cuvant: PENIBIL

Motanu D07.12.2005 19:50
antonie solomon spunea ca oltenii sunt cel mai inteligent "popor" din lume.

 

Daca ii compari pe oltenii cu IQ pozitiv cu cei care au IQ negativ atunci chiar par destepti...

Altfel cred ca parerea unanima e ca acel site poate sa castige lejer titlul de "cel mai penibil site "ultras" din tara" ! Desi la cum ii stiu pe unii nu e exclus sa gasim vreun site rapidist si mai si... :twisted: :twisted: :twisted:

MariusM07.12.2005 20:22

eu mai am unul:

www.rapidul.ro

 

care credeti ca e mai ultras?

i.h.u.g.07.12.2005 20:25

hey te rog sa nu ii jignesti pe dinamovisti...chiar nu cred ca nu exista in tara asta un fan dinamovist care sa fie chiar mai imbecil decat baiatul asta...undeva...intr-un strafund...un dinamovist care sa dea lectii despre prostie intregii natiuni! :lol:

JeLeS07.12.2005 20:31

tare

Bogdan4Steaua07.12.2005 20:31
eu mai am unul:

www.rapidul.ro

 

care credeti ca e mai ultras?

 

Ninel Ureche asta e descendentul direct al cronicarului Grigore Ureche? Apropo, si clasamentul de pe site este la zi.

MariusM07.12.2005 22:19

Eu votez Ninel, ca are poza cu cel mai tare lider de galerie din Romania. Insa si mini-prazarul agricultor vine tare din urma. Are 16 ani, deci viitorul e al lui:)

nick200508.12.2005 07:20

Votez cu Alex! O decizie foarte grea insa un plus pentru "realizarile" olteanului: vopsirea gardului m-a dat gata! In orice caz ambele ar merita sa fie premiate, eventual macar o diploma pentru devotamentul deosebit aratat clubului pe care-l sustin. Sunt curios daca le-am trimite noi cate una, nu cumva ar aparea si pe site-urile "oficiale"?? :P

gianini08.12.2005 17:21

mai avea un pic si spunea si ce-a supt de la masa (sau de la tas-o).

Alex1408.12.2005 17:27

Doamne... ultrasul ala craiovean e penibil :))) Ce TARANI :)))

noname_fu09.12.2005 20:44

sa vad unde gasesc un loc sa pun si o melodie prea haioasa de-a lui bursuc :D "forzza Steaua"... am ajuns manea :(... revin daca e cu link pt download

SteauaToronto10.12.2005 19:49

Bai Zama si altii l-ati suparat pe alex de la senzione. Siteul lui nu mai contine pozele :((((((

 

 

http://www.freewebs.com/alex-sezione/

 

 

 

 

Acum cred ca urmeaza Ureche!!! Mersi ca eliminati competitia :))))))))))!

crafft13.12.2005 16:56

bagami-as n-am mai prins pozele cu prazu`,dar yo zik ca n-are nici o sansa in fata lu` NINEL,frate NINEL e superb:la disco,casa,terenul de fotbal,poza cucorsicanu,in chiloti in pat etc. E SUPER,multumesc mult cui a gasit site-ul.Chiar eram trist inca o data, multumesc.

«12»