Forza Steaua
nu ma intereseaza razboiul vostru cu Becali . Chiar daca ziceti ca mai bine sa pierdem 2 titluri de campioana si sa plece Becali va garantez eu ca Becali nu o sa plece nici daca pierde 10 titluri asa ca mai bine decat sa ma fac de cacao ca si voi mai bine imi doresc sa castige Steaua mea titlul . In primul rand sunt stelist si apoi sunt anti Becali . Multi dintre voi ati uitat sa mai fiti stelisti . sunteti mai mult anti Becali si cand va aduceti aminte sunteti stelisti ( doar de fular ) . M-am abtinut mult timp sa scriu aici dar nu mai se poate . Ca un stelist adevarat ce ma consider ma intristeaza sa vad ca adversarele Stelei in lupta pt titlu se impiedica si voi va intristati . O mare prostie . Forza Steaua . Spre titlul 24 cu sau fara asa zisi suporteri
Cu stima pentru cei care inca nu au uitat sa fie stelisti
Liviu - Timisoara (anti fulgeru bragadiru)
