@Maldini
Si cand inscrie Steaua ce faci? Strigi numele marcatorului sau strigi impotriva ciobanului? Retoric. Nu e nevoie sa mai raspunzi.
Tocmai mi-ai demonstrat ca esti prea **** ca sa-mi pun mintea cu tine si deja imi pare rau ca am inceput ¨discutia¨ asta.
De unde dracu´ ma cunosti tu pe mine sa-ti permiti sa-ti dai cu parerea la modul ala? Tot retoric. Si cu plua´n dos si cu sufletu´n rai tot inainte! Noapte buna!
PS: Mi-e rusine sa fiu ¨coleg de AISS¨ cu unul cu mentalitate ca asta pe care o etalezi aici.
