FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

POSTERE STEAUA

«12»
spre_2401.05.2006 20:54

am io ! am cu toti jucatorii Stelei de la A la Z :) :D/

stelista_4_ever02.05.2006 06:21

spre_23 imi dai si mie te rog mult de tot

cannavaro04.05.2006 11:13

Mersi si eu de poze!Sunt super misto!

fatacucola04.05.2006 13:43

cristianotopeanu daca mai ai poze.....in special cu Banel Nicolita si Dica....pls trimite un mesaj... sau trimite un mail....ca am cautat pe google...da nu sunt poze prea ca lumea...deci....TE ROG eu frumos....pe toti va rog..daca avetzi....astept un mail

axl2304.05.2006 18:05

mda, ar fi frumos sa aveti niste poze ca lumea cu jucatorii, vreau sa spun destul de mari si de o calitate mai acatari.

Motanu D04.05.2006 18:36
cristianotopeanu daca mai ai poze.....in special cu Banel Nicolita si Dica....pls trimite un mesaj... sau trimite un mail....ca am cautat pe google...da nu sunt poze prea ca lumea...deci....TE ROG  eu frumos....pe toti va rog..daca avetzi....astept un mail

Omul se ocupa acum de stelisti.ro si lucreaza pentru GSP. Asa ca daca vrei sa-i transmiti un mesaj fa-o pe acel site. Pe aici l-am vazut foarte rar activ.

fatacucola06.05.2006 06:58

AM POZE CU Banel, Dica SI Petre Marin....AM POZE CU Banel, Dica SI Petre Marin.....uraaaaaaa :D....dimensiuni normale :D

Lari_FrzSt14.05.2006 19:34

Eu vreau cu Ogararu si Banel :P Daca are cineva... :?

spre_2415.05.2006 06:46

eu caut de ceva timp poster cu Dica la marme reala..adika la vro 1.80 inaltime..si...intelegeti voi :D dau oricat pe el !

cristianotopeanu24.05.2006 18:17
AM POZE CU Banel, Dica SI Petre Marin....AM POZE CU Banel, Dica SI Petre Marin.....uraaaaaaa :D....dimensiuni normale :D

 

 

Ma bucur ca ti-au placut ;). Cat despre MotanuD, afla ca zilnic intru aici, doar ca nu postez asa des. Dar intru, dovada ca am citit acel mesaj si i-am dat fetei pozele dorite.

Motanu D24.05.2006 21:52

Ok, e greseala mea ! Nu stau sa monitorizez fiecare user !

Cu atat mai bine ca intrii pe aici ! :wink:

fatacucola25.05.2006 15:16

ms Cristi....daca mai are careva poze.....in special cu Banel, Dica si Petre Marin....adresa mea de mail e c***@*** .....ms mult

mykaela28.05.2006 15:56

o idee fff buna,Cristi

cu cat mai multe poze cu echipa, cu atat mai bine

FORZZA Steaua!!!

se7en11.08.2006 08:32

As omori pentru unul cu Cristocea sau Oprita.

Nu chiar, dar intelegeti voi :).

Stelista tm20.08.2006 16:29

hello

sunt noua pe aici....dar stelista! :wink:

primesc si eu niste poze cu echipa nr1 :wink:

 

multumesc

Virgil20.08.2006 16:33

Pe banda de sus a forumului,click pe "club" si pe "download".

Stelista tm20.08.2006 16:37

ms

caniggia02.09.2006 09:48
Ia uitati-va si la asta...

 

 

Mestere, NU posta fotografii de pe site-ul oficial!!

 

Pozele pe care le pun aici, sunt din sezonul acesta, pentru pozele de arhiva, foloseste o sectiune dedicata.

 

Deci, repet: NU?? posta poze de pe site-ul oficial, nici de pe gazeta, sau altceva. E vorba de copyright. In plus, acest topic este dedicat STRICT meciurilor din prezent. Daca doresti arhiva, mergi in sectiunea respectiva. Nu confunda topicul si nu il transforma in altceva decat a fost conceput.

Ciprian Birtea28.09.2006 15:41

Ce ziceti de asta:

0-11031-steauaucl.jpg ?

 

Dar de astea:

460615_BIGLANDSCAPE.jpg460602_BIGLANDSCAPE.jpg

457047_BIGPORTRAIT.jpg460130_BIGLANDSCAPE.jpg ?

Celtic01.10.2006 06:51

Poza cu Fred e urata, foarte urata :evil:

Lavy_*_07.10.2006 10:16

sooperba poza cu echipa nostra de suflet. Vreau si io o poza sooper tare cu ...Nesu sau daca nu Cu Carlos

va roooooooog din suflet

adresa: L***@***

va rooooooog

«12»