FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

POSTERE STEAUA

«12»
cristianotopeanu04.12.2005 10:09

Dupa fiecare meci al Stelei, voi uploada cateva poze la dimensiunea lor normala (puteti sa le spuneti postere, daca va place asa).

 

Pentru inceput, 3 fotografii din meciul cu Halmstads.

 

 

steaua8zx.jpg

 

gol3ur.jpg

 

bucuriedupagol6bp.jpg

Joint04.12.2005 10:45

Super idee, Cristi ! Aici am putea posta cu totii imagini si inregistrari de la meciurile Stelei...

meshteroo04.12.2005 11:01

Ia uitati-va si la asta...

banBarEst86.JPG

cristianotopeanu04.12.2005 11:17
Ia uitati-va si la asta...

 

 

Mestere, NU posta fotografii de pe site-ul oficial!!

 

Pozele pe care le pun aici, sunt din sezonul acesta, pentru pozele de arhiva, foloseste o sectiune dedicata.

 

Deci, repet: NU posta poze de pe site-ul oficial, nici de pe gazeta, sau altceva. E vorba de copyright. In plus, acest topic este dedicat STRICT meciurilor din prezent. Daca doresti arhiva, mergi in sectiunea respectiva. Nu confunda topicul si nu il transforma in altceva decat a fost conceput.

Ionut_stelistu06.12.2005 14:25

O idee f buna Cristi.

Cei care nu am fost la meiurile Stelei vom putea vedea cateva poze ;)

cristianotopeanu06.12.2005 15:46
O idee f buna Cristi.

Cei care nu am fost la meiurile Stelei vom putea vedea cateva poze ;)

 

 

Da.....De asemenea, dupa fiecare meci, puteti gasi fotografii din meciul abia incheiat. Aici, in sectiunea asta, gasiti doar "postere". Fotografiile de meci sunt pe prima pagina a site-ului :)

Ionut_stelistu06.12.2005 15:49
O idee f buna Cristi.

Cei care nu am fost la meiurile Stelei vom putea vedea cateva poze ;)

 

 

Da.....De asemenea, dupa fiecare meci, puteti gasi fotografii din meciul abia incheiat. Aici, in sectiunea asta, gasiti doar "postere". Fotografiile de meci sunt pe prima pagina a site-ului :)

Multumesc Cristi !!!;)

Nu stiam;)

Nosferatus15.12.2005 13:54

E o idee buna Cristi;).Dar ar fi misto dupa fiecare meci sa punem un poster cu cel mai bun jucator de la Steaua la fiecare partida.Exemplu Bostina care a fost cel mai bun pana acum si merita un poster pe masura lui.A alergat si a jucat formidabil si datorita lui Steaua a avut rezultate bune.

axl2316.12.2005 08:54

in ultima vreme ai numai idei excelente. suger o rubrica ce sa cuprinda poze si articole despre fostii jucatori ai Stelei, neuitati inca. ex. Danciu, neaga, etc. asta fara sa-i ridice in slavi.

cristianotopeanu16.12.2005 20:21
in ultima vreme ai numai idei excelente. suger o rubrica ce sa cuprinda poze si articole despre fostii jucatori ai Stelei, neuitati inca. ex. Danciu, Neaga, etc. asta fara sa-i ridice in slavi.

 

 

 

Se mai intampla sa am si idei bune :D.

Bine, o sa fac asa ceva in curand. Voi incepe cu anii '80 si voi termina cu 2001.

 

Bafta !

axl2317.12.2005 08:05

excelent

Ionut_stelistu17.12.2005 08:11

Cristi...ai ceva postere de la meciul cu Herta Berlin ? :wink:

37alex08.02.2006 19:13

stie cineva de unde pot face rost de inregistrarile video a meciurilor internationale ale echipei.. mai ales cele dinainte de 90 ?

multumesc[/b]

Darius_Stelistul16.02.2006 17:26

Si eu zic ca e o idee super tare

Alecsandra18.02.2006 22:52

Sincer imi place ideea ...... :P:):P:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Xander3315.03.2006 11:06

De unde pot face rost de meciul complet al Stelei din finala ligii campionilor din 86 ?

 

Va rog spuneti-mi

Mirel_Radoi15.03.2006 20:29
200561316444557ou.jpg
Mirel_Radoi15.03.2006 20:31
24525919828zx.jpg
Ionut_stelistu16.03.2006 16:04

Ai putea sa precizezi din ce meci sunt pentru cei care nu stiu :wink:

Mirel_Radoi16.03.2006 19:46

simcer sa fiu la prima este cand a castigat Steaua titlul 22 dar la a doua simcer nu mai tin minte.am 22.365 de poza cu Steaua in calc.

Bogdan4Steaua16.03.2006 21:01

A doua poza este de la meciul Valerenga-Steaua.

dimitrie06.04.2006 11:15

Puneti si voi un poster cu echipa de cand a venit Carlos. Va roooooooooooooooog!!!

dimitrie19.04.2006 19:53

Multam' mult SteauaToronto

sens4steaua26.04.2006 08:49

Frumos...Nice Love Steaua :D Multumesc pt poster :D

stelista_4_ever01.05.2006 17:25

shtiu ca sunt noua pe aici si poate cer prea multe, dar nu aveti un poster in care este si Cristea?? va roog ca nu gasesc pe nicaieri :cry:

«12»