FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre galerie

«1120121122123124126»
CSA03.10.2007 20:42

Coregrafie cum nu ati mai vazut niciodata...

 

http://www.liveleak.com/view?i=453_1191345802&p=1

 

... si nici nu veti vedea pe vreun stadion european.

lucvald-190203.10.2007 20:55
Coregrafie cum nu ati mai vazut niciodata...

 

http://www.liveleak.com/view?i=453_1191345802&p=1

 

... si nici nu veti vedea pe vreun stadion european.

 

Vezi ca ai gresit topicu'...ala e un concurs de funny-dommino ;)..

uliss303.10.2007 22:23

CSA asa ceva facea si ceausescu...dar ma rog nu stiu ce intelegi tu din chestia aia..sincer mi se pare o porcarie..

CSA03.10.2007 23:16

Si mie mi se pare o porcarie. Dar ramane impresionanta realizarea.

habarnam8503.10.2007 23:40

Aia altceva nu fac decat asta toata ziua ...si mai sunt si dilai cu perfectiunea lor...

andyro04.10.2007 12:08

SCANDAL MARE CU BILETE

Joi, 4 Octombrie 2007

 

FURIOSI Cei care au platit între 30 si 150 de euro pentru a putea asista la confruntarea cu englezii au fost indignati de faptul ca oficialii Stelei au distribuit tichete gratuite înainte de meci.

 

Redactia noastra a fost "bombardata" ieri cu telefoane de la suporterii stelisti.

Acestia si-au aratat nemultumirea fata de distribuirea unor bilete gratuite înainte de startul jocului cu Arsenal. Mai mult, alti fani au tinut sa vina personal în redactia ProSport pentru a ne arata aceste tichete pe care în dreptul pretului este trecut "0 lei" (foto)! Suporterii ne-au spus ca o persoana care activeaza în cadrul clubului din Ghencea a fost vazuta distribuind astfel de legitimatii de intrare catre membrii galeriei, cu scopul de a umple tribunele din Ghencea.

 

Totusi, în loc sa împarta biletele gratuit, unii dintre liderii suporterilor au început sa le comercializeze sub pretul pietii, contra sumei de 90 de lei! Aceasta situatie i-a înfuriat pe cei care au platit între 30 si 150 de euro pentru a avea acces pe stadion.

 

Nimic nou :).

Azzido04.10.2007 17:24

Erau bani pt coregrafii, ma :happy:

stelist_4_ever9004.10.2007 18:21

Au intrat fara bilete dar acuma nu trebuie sa facem scandal , pana la urma majoritatea din cei care au primit au fost din brigazi si poate merita asta tinand cont sunt prezentzi mereu la meciurile de acasa si deplasare.

cozmin04.10.2007 19:15

bravo stelist4ever..eu unul apreciez parerea ta :)

andyro04.10.2007 20:15
Au intrat fara bilete dar acuma nu trebuie sa facem scandal , pana la urma majoritatea din cei care au primit au fost din brigazi si poate merita asta tinand cont sunt prezentzi mereu la meciurile de acasa si deplasare.

 

1. Nu au intrat fara bilete (pentru simplul motiv ca nu e posibil), au intrat cu bilete;

2. Nu sunt prezenti mereu la meciurile de acasa, pentru ca ar fi fost prezenti si la acest meci si deci nu ar mai fi avut nevoie de bilete gratuite;

3. Daca exercitiul de logica a frazei de la punctele 1 si 2 a fost prea dificil, treci direct la punctul 4. Retine, ca un sfat de viitor, ca forma corecta e "acum", nu "acuma".

 

4. Nu faptul ca au primit bilete gratuit deranjeaza ci faptul ca o parte din liderii de galerie nu sunt superiori cu nimic bisnitarilor ordinari si colorati pe care ii injur de fiecare data. Dar cum ziceam, nimic nou.

 

si poate si 5. Exista vreo legatura intre biletele distribuite gratuit UNOR lideri de galerie si "armistitiile" nenumarate intre conducerea Stelei si o parte a galeriei ?

stelist_4_ever9004.10.2007 21:13

Stiu bine despre ce vorbesc, nu aveau bilete!!! Apropo, nu trebuie sa-mi scotzi ochii acum ca am gresit si am scris in loc de ,,acum'' ,,acuma'', stiam ca se scrie asa dar m-am grabit si nu am mai stat sa vad daca am scris corect.

Razvypitesti05.10.2007 13:57

Pentru meciul de Duminica, 7 Octombrie, pe care Steaua il va disputa la Mioveni, nu se vor vinde bilete in ziua meciului.

Suporterii Stelei sunt rugati, daca doresc sa participe la acest meci, sa-si procure biletele de la Bucuresti prin reprezentanii celor doua peluze, altfel nu vor avea putea intra la meci.

Deoarece capacitatea stadionului echipei Dacia este foarte mica, gazdele au avertizat ca situatia de la Urziceni, cand numarul de suporterii Stelisti a putut depasi numarul de bilete alocate nu se va mai repeta.

Doamne ce oameni cretini sunt pe lumea asta, eu sunt din Pitești și am cumpãrat bilete pentru meci, cum dracu sã nu pot intra, am luat biletele de la mioveni. Cine dracu a mai scos chestia asta, numai dobitoci de oameni. UN RAHAT. Cine dracu îmi cumpãrã mie bilet de la bucurești???. Asta trebuia s-o spuneți de acum 5 zile ca sã nu mai mãi duc la mioveni sã cumpãr 3 bilete. Acum mã piș pe ele...și pe....

forever_STEAUA05.10.2007 14:22

@Razvypitesti

 

De ce sã nu intri la meci dacã ți-ai luat bilete de la Mioveni?!

SSK05.10.2007 15:04

De intrat o sa intre, insa e posibil sa nu intre in sectorul nostru.

Razvypitesti05.10.2007 16:26
@Razvypitesti

 

De ce sã nu intri la meci dacã ți-ai luat bilete de la Mioveni?!

 

 

Vreau în galeria Stelei omule cã țin cu Steaua......

uliss305.10.2007 21:46

vreau sa stiu daca se mai gasesc acele liste unde pot sa semnez impotriva lui mitica pentru ca eu am aflat dupa meciu cu rapid de ele si vreau sa stiu daca se mai poate semna...

alexandru_mare06.10.2007 00:05
vreau sa stiu daca se mai gasesc acele liste unde pot sa semnez impotriva lui mitica pentru ca eu am aflat dupa meciu cu rapid de ele si vreau sa stiu daca se mai poate semna...

Cand a fost meciu cu Bate Borisov am fost cu inca un baiat de la ora 11 pana la ora inceperi meciului sa strang semnaturi pe langa stadion,nu sa inghesuit lumea,a fost si un protest,acum stam sa vedem ce se intampla

cozmin06.10.2007 12:55
1. Nu au intrat fara bilete (pentru simplul motiv ca nu e posibil), au intrat cu bilete;

2. Nu sunt prezenti mereu la meciurile de acasa, pentru ca ar fi fost prezenti si la acest meci si deci nu ar mai fi avut nevoie de bilete gratuite;

3. Daca exercitiul de logica a frazei de la punctele 1 si 2 a fost prea dificil, treci direct la punctul 4. Retine, ca un sfat de viitor, ca forma corecta e "acum", nu "acuma".

 

4. Nu faptul ca au primit bilete gratuit deranjeaza ci faptul ca o parte din liderii de galerie nu sunt superiori cu nimic bisnitarilor ordinari si colorati pe care ii injur de fiecare data. Dar cum ziceam, nimic nou.

 

si poate si 5. Exista vreo legatura intre biletele distribuite gratuit UNOR lideri de galerie si "armistitiile" nenumarate intre conducerea Stelei si o parte a galeriei ?

 

 

Decat sa-ti pui intrebari retorice pe forum..de ce nu ii intrebi direct pe lideri care e legatura cu biletele?

Piece of Mind06.10.2007 14:55
Decat sa-ti pui intrebari retorice pe forum..de ce nu ii intrebi direct pe lideri care e legatura cu biletele?

 

 

Tu i-ai intreba?

cozmin06.10.2007 16:30

n-am de ce sa-i intreb..pentru ca stiu care a fost treaba.nu e loc pe forum de discutiile de genul asta

Piece of Mind06.10.2007 18:22
n-am de ce sa-i intreb..pentru ca stiu care a fost treaba.nu e loc pe forum de discutiile de genul asta

 

 

Si noi stim care a fost treaba, oricum nu era nici o noutate. Noroc.

ssinpadureacualune07.10.2007 06:42
Si noi stim care a fost treaba, oricum nu era nici o noutate. Noroc.

Plecati fratilor,singura solutie.Ma doare ca dupa 11 ani in Peluza Nord am plecat,dar nu am mai suportat.Am facut acest pas si nu-mi pare rau.Acum cand ii vad pe acei bisnitari parca nu ma mai afecteaza asa rau stiind ca nu mai avem nimik in comun.V-am zis,singura solutie este sa plecati,sa-i lasati singuri.Pai voi va imaginati cum ar arata Peluza Nord fara Triada,Nucleo si Aramata 47 Vest???Ma bufneste rasul numai cand ma gandesc.Ar fi d rasul lumi,nu ar mai veni nimeni acolo si acei bisnitari ar avea soarta p care o merita.Inteleg ca peste tot in lume foame d bani si ca poate unii din ei au sacrificat prea mult pentru Steaua si acum depind d ea,dar e simplu...sa nu mai fie lideri d galerie...sa faca ce fac ei,dar sa renunte,sa mearga la meciuri ca simpli oameni,iar peluza sa fie condusa d oameni cu adevarat Demni.

cozmin07.10.2007 07:51

e dureros ca Steaua a devenit o afacere pentru unii..

Azzido07.10.2007 13:36

Eu merg in Peluza Nord de aproximativ 11-12 ani, cand ma uit la ce e acolo imi vine sa nu mai vin la meciuri deloc dar nu cred ca as rezolva ceva asa.

Am tot incercat sa las de la mine, sa inchid ochii, sa ma detasez de ei.

In mare parte am reusit dar s-a cam umplut paharul.

Pana la urma tot la Sud o sa ajung cu toate ca am evitat sa fac gestul asta.

:unsure:

criminalu200507.10.2007 20:33

eu am vrut sa ma mut de anul asta,dar ca de obicei comoditatea si obisnuinta si increderea in triada, desant si cei noi cu mentalitate oarecum adevarata m-au inpins sa raman aici. Eu nu cred ca pot sa parasesc Peluza Nord ( sunt mai tanar ca tine 9 ani de peluza ) nu am puterea sa las atatea amintiri in urma, e prea greu si nu cred ca as putea tine pasu cu sudu, ei sunt in continua crestere.Sincer abia astept revederea cu sudu la meciurile de hochei poate ne strangem si in meciurile de campionat ca pana la urma cred ca sectia de hochei va fi intodeauna a noastra nu a mercenarilor si a celor cu bani care sa faca doar ce vor ei. Inchei trist si intrebator oare cum ar fi fara Becali ? cine ar da banii ? e clar ca se vor gasi doritori, dar va fi unul dintre noi ? sau tot de-al lor??? bafta si mandru ca sunt stelist .

«1120121122123124126»