la tvr sunt comentatori buni exceptand enachescu care e oribil si se vede k au invatat de la scoala lui Topescu
ca o fi stelist gradinescu si eu cred k e si inca unul infocat
dar dureri de cap k cele pe pro cand transmiteau divizia a si la Steaua Dinamo 4-1 cu asa o moderatie au tipat cand a dat gol Steaua si la golul lu kiritza au inebunit s-a relnsat meciul nu stiu ce sa ma inbolnavesc de nervi iar cineva a zis de safta si are dreptate safta e un superbun comentator il tin minte de pe prima cand la acuzat aia de la FC National ca a tipat prea tare cand a dat gol bologna ![]()
