FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tema Steaua Pentru Win 7

«12»
(invitat)06.03.2010 12:11
Ma eu nu prea vad ce ai modificat... ca un wallpaper poate sa isi puna oricine pe desktop :)

 

Am Modificat:-Iconitele

-Sunete

-Buton Start

-Taskbar

iNsTiGaToR06.03.2010 13:36

Mie cel mai mult imi place taskbar-ul(inclusiv butonu start)

(invitat)07.03.2010 13:49

Comentari

STELIST 8619.06.2010 10:16

Foarte misto gg.

tare aia cu Liga 1

«12»