FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Tema Steaua Pentru Win 7

«12»
(invitat)23.02.2010 12:55

Am Editat o tema cu Steaua pentru windows 7

21959107.png49989440.png

 

 

 

Vechia Tema o puteti gasi aici

 

Ce ziceti ?

sabin130723.02.2010 13:09

Frumos, doar ca e ¨veche¨, nu ¨vechie¨.

RobYnho23.02.2010 13:48
Ce ziceti ?

 

Plm, cam aiurea.

Maye23.02.2010 14:03

Felicitari pentru efort , dar nu.

(invitat)23.02.2010 14:15

Puteti descarca tema de aici si descarcati programu de aici pentru butonu start si imaginea de aici

Si cine vrea sa ma ajute la v.2 sa zica

AG23.02.2010 14:22

urat e

Vlad Bogdan23.02.2010 14:38

Nu credeti ca ar fi mai bine sa apreciati munca omului? Macar a incercat.

Daniel-Ionut23.02.2010 15:19

Felicitari pentru efort :thumbsup: , dar nici daca as primi bani nu as instala asa ceva :)

(invitat)23.02.2010 15:23

Ce vret sa schimb ?

iNsTiGaToR23.02.2010 20:33
Ce vret sa schimb ?

 

Tot.. inafara de butonul Start.. ala chiar e iesit bine :).. apropo.. nu trebuie sa editezi tema normala dw windows.. poti sa bagi imagini frumos facute care sa se schimbe la un interval de timp (eu am o tema cu Infiniti , iar pozele se schimba la un interval de timp setat de mine)

(invitat)24.02.2010 14:20

Ce poze sa pun ? Datimi voi

cristy.steaua2124.02.2010 15:20

Poti sa pun doar butonul de start pentru dowdnload?

(invitat)24.02.2010 15:28

Descarca Programu de aici si butonu de aici

 

cristy.steaua2124.02.2010 15:36
Descarca Programu de aici si butonu de aici

 

Mersi :steag_sah_mic:

(invitat)27.02.2010 09:33

Cine vrea poate sa intre aici discuti despre jocuri programe si versiunea a 2 Tema Steaua Win 7

 

Tema Steaua Win 7 v.2:

 

-Melodi noi

-Poze noi

-Taskbar nou

-Iconite noi

-Si multe alte surprize

 

 

Cine este dispus sa ma ajute sa intre aici

 

Cine vrea sa incepem sa facem un sait unde sa se discute despre programe si jocuri am facut un blog si un forum

(invitat)04.03.2010 18:43

Tema Steaua V.2 BETA http://www.megaupload.com/?d=3IW2L18L

 

 

 

 

prea multe poze. Moderatorii

Daniel-Ionut04.03.2010 18:45

Nu mai bine puneai un link cu pozele decat sa le insiri p toate aici? :)

RedScorpyON04.03.2010 19:23

Aolooo!

Inainte de toate,putina gramatica elementara de lb romana! Ca... :thumbdown:

(invitat)04.03.2010 19:39
Dragoshel04.03.2010 19:57

cateva poze ai?

(invitat)04.03.2010 20:33
20100304220917.png
(invitat)05.03.2010 11:21

Ce ziceti ?

Sa trec la urmatoru pas ?

 

Foldere :

glossyblue.jpg

crysty1405.03.2010 12:29

in mare imi place, chiar daca nu o sa o folosesc.

Felicitari pentru munca!

(invitat)05.03.2010 20:13

Tema Steaua V.2 o puteti download de aici

 

78627178.png

20100305225234.png

 

Astept comentari

Daniel-Ionut06.03.2010 11:57

Ma eu nu prea vad ce ai modificat... ca un wallpaper poate sa isi puna oricine pe desktop :)

«12»