Frumos, doar ca e ¨veche¨, nu ¨vechie¨.
Ce ziceti ?
Plm, cam aiurea.
Felicitari pentru efort , dar nu.
urat e
Nu credeti ca ar fi mai bine sa apreciati munca omului? Macar a incercat.
Felicitari pentru efort
, dar nici daca as primi bani nu as instala asa ceva ![]()
Ce vret sa schimb ?
Ce vret sa schimb ?
Tot.. inafara de butonul Start.. ala chiar e iesit bine
.. apropo.. nu trebuie sa editezi tema normala dw windows.. poti sa bagi imagini frumos facute care sa se schimbe la un interval de timp (eu am o tema cu Infiniti , iar pozele se schimba la un interval de timp setat de mine)
Ce poze sa pun ? Datimi voi
Poti sa pun doar butonul de start pentru dowdnload?
Cine vrea poate sa intre aici discuti despre jocuri programe si versiunea a 2 Tema Steaua Win 7
Tema Steaua Win 7 v.2:
-Melodi noi
-Poze noi
-Taskbar nou
-Iconite noi
-Si multe alte surprize
Cine este dispus sa ma ajute sa intre aici
Cine vrea sa incepem sa facem un sait unde sa se discute despre programe si jocuri am facut un blog si un forum
Nu mai bine puneai un link cu pozele decat sa le insiri p toate aici? ![]()
Aolooo!
Inainte de toate,putina gramatica elementara de lb romana! Ca... ![]()
Tema Steaua V.2 BETA http://www.megaupload.com/?d=3IW2L18L
cateva poze ai?

Ce ziceti ?
Sa trec la urmatoru pas ?
Foldere :

in mare imi place, chiar daca nu o sa o folosesc.
Felicitari pentru munca!
Ma eu nu prea vad ce ai modificat... ca un wallpaper poate sa isi puna oricine pe desktop ![]()