FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Aparitii TV / Radio

«12»
Fane25.11.2010 20:15

Dragosel doarme`n ciorapi :D

Lari25.11.2010 20:31

Baaah, da' nu poate omu' sa-si traiasca tineretile-n liniste cu voi!

 

Dragoshele, bea, tata, linistit, nu te lua dupa babele astea care rezeama gardu' toata ziua si nu fac nimic util! ;)

MoWeed25.11.2010 21:02

Asta zace beat intr-un sant, undeva...

Daniel-Ionut26.11.2010 13:59

Hai Dragosheleeeee, hai ca poooooti :happy:

STARforce26.11.2010 20:59

Hai frate ca pana tai tu clipu' urca astia emisiunea pe siteul lor...

«12»