----
----
Am un suporter de serviciu, fisierul e facut pe 4 decembrie (am impresia că i l-am dat lui Stanici si l-a urcat el pe un topic) si pe cel din 12 februarie (cu Marius si Costi). O să le dau cuiva ori o să le urc pe tracker, că de la mine nu merg urcate direct aici, că ele-s mari si netul prost. O să incerc in seara asta.
http://www.youtube.com/watch?v=0VypwxBk_K4
1on: poti sa-l pui pe www.dump.ro si apoi sa pui linkul aici
Va duceti azi la Telesport ?
Si daca da, la ce ora ?
nu, de ce intrebi ?
sptfm
Mai bine urcă-le aici direct, că nu se stie cată atentie o să primească din partea norodului si să nu se piardă peste ceva vreme.
Inregistrarea emisiunii de aseara se poate vedea undeva ?
LE : am citit tarziu ca AISS-ul nu are nici o legatura; dar daca stie cineva ...
Emisiunea de azi:
http://www.fcsteaua.ro/tracker/details.php...92e56a450b3f224
A inregistrat cineva emisiunea de astazi ? Am adormit pe la sfarsit, iar cand m-am trezit erau stiri.
Da. Sa traiesti, Dragose. ![]()
tot ce misca despre AISS se inregistreaza ![]()
tot ce misca despre AISS se inregistreaza![]()
...spuse acest " Ochiu`si timpanu`" site-ului ![]()
AISS la GSpTV, pe 3 august 2010:
Doresc pe aceasta cale sa ii multumesc lui Fane pentru ideea cu tricoul!
A aparut Jimmy Jump al Romaniei.....hehehehe
Adica? ce s-a intamplat?
Rabdare si o sa vezi!Surpriza...hehehe
Rabdare si o sa vezi!Surpriza...hehehe
E vorba de-o emisiune TV de aseara, nu? ![]()
Pune mah scarba link sa vedem si noi.
Dragoshel,te asteptam ca paine calda...heheheh eu am facut noapte alba sa vad reluarea aseara!heheheh