FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Aparitii TV / Radio

«12»
noname18.02.2010 12:22

----

Dragoshel18.02.2010 13:05
1on18.02.2010 13:12

Am un suporter de serviciu, fisierul e facut pe 4 decembrie (am impresia că i l-am dat lui Stanici si l-a urcat el pe un topic) si pe cel din 12 februarie (cu Marius si Costi). O să le dau cuiva ori o să le urc pe tracker, că de la mine nu merg urcate direct aici, că ele-s mari si netul prost. O să incerc in seara asta.

noname18.02.2010 13:46

http://www.youtube.com/watch?v=0VypwxBk_K4

 

 

1on: poti sa-l pui pe www.dump.ro si apoi sa pui linkul aici

Dragoshel18.02.2010 20:00

Suporter de serviciu'

 

uploadata de 1on pe tracker

Elvis19.02.2010 12:01

Va duceti azi la Telesport ?

Si daca da, la ce ora ?

noname19.02.2010 13:23

nu, de ce intrebi ?

alina_mihaela20.02.2010 12:58

sptfm

sptfm.mp3

1on20.02.2010 23:36
Suporter de serviciu'

 

uploadata de 1on pe tracker

 

Mai bine urcă-le aici direct, că nu se stie cată atentie o să primească din partea norodului si să nu se piardă peste ceva vreme.

Azzido23.03.2010 01:18
Elvis24.03.2010 20:02

Inregistrarea emisiunii de aseara se poate vedea undeva ?

 

LE : am citit tarziu ca AISS-ul nu are nici o legatura; dar daca stie cineva ...

Dragoshel13.04.2010 13:15
1on04.06.2010 16:35
RobYnho08.06.2010 19:50

A inregistrat cineva emisiunea de astazi ? Am adormit pe la sfarsit, iar cand m-am trezit erau stiri.

Dragoshel09.06.2010 07:34

Adica ASTA ??

 

 

RobYnho09.06.2010 08:57

Da. Sa traiesti, Dragose. :D

Dragoshel09.06.2010 10:51

tot ce misca despre AISS se inregistreaza :)

Fane09.06.2010 11:23
tot ce misca despre AISS se inregistreaza :)

 

...spuse acest " Ochiu`si timpanu`" site-ului :D

 

Lari03.08.2010 20:06

AISS la GSpTV, pe 3 august 2010:

 

STARforce25.11.2010 03:17

Doresc pe aceasta cale sa ii multumesc lui Fane pentru ideea cu tricoul!

 

A aparut Jimmy Jump al Romaniei.....hehehehe

Bogdan25.11.2010 07:42

Adica? ce s-a intamplat?

STARforce25.11.2010 08:17

Rabdare si o sa vezi!Surpriza...hehehe

Nyghty25.11.2010 08:50
Rabdare si o sa vezi!Surpriza...hehehe

E vorba de-o emisiune TV de aseara, nu? :D

Fane25.11.2010 08:52

Pune mah scarba link sa vedem si noi.

STARforce25.11.2010 16:17

Dragoshel,te asteptam ca paine calda...heheheh eu am facut noapte alba sa vad reluarea aseara!heheheh

«12»