FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inscrieri - Nhl 09

«12»
Daniel-Ionut13.02.2010 10:37
Vom face cum credem ca este mai bine.

 

Asa batraneste... :rolleyes:

Vorbim cand ma intorc.

Maye13.02.2010 10:41

Vom face cum cred eu ca e mai bine cand beau!

BAF-kimi13.02.2010 10:47

Ar fii mai bine daca am juca cum a spus Daniel sau psr. :-??

Daniel-Ionut13.02.2010 11:15
Ar fii mai bine daca am juca cum a spus Daniel

 

:thumbsup: Un om cu capul pe umeri! :yes:

 

Maye, taci ca devii moara stricata cu bautura ta! :tomato:

RobYnho13.02.2010 11:19
:thumbsup: Un om cu capul pe umeri! :yes:

 

 

Cred ca intram in alte extreme.

Daniel-Ionut13.02.2010 11:20

Eu zic ca sa fina fiecare cu propunere si sa votam...

Asta e cel mai bine.

Maye13.02.2010 11:21

Gura ca te pleznesc.

Asa facem...hotaram eu si Robi la o cana de rachiu alb saptamana viitoare.Il bagam si pe Peridrome in hora.

RobYnho13.02.2010 11:24

Exact.

Daniel-Ionut13.02.2010 11:30

Ba eu ma chinui sa fac ceva frumos aici si vine ciobanasul de Maye sa posteze de dragul de a posta si sa bage el limba in urechi la lume sa zica ca nu e bine!!! :ras:

Este la fel de simplu ca si primul sezon, doar ca este mai complex... "ca la America" :yes:

Sa se voteze!

Cin este pentru si cine nu!!!

f234567k13.02.2010 13:37
Gura ca te pleznesc.

Il bagam si pe Peridrome in hora.

prietenul la nevoie se cunoaste!!!

Daniel-Ionut13.02.2010 13:46
prietenul la nevoie se cunoaste!!!

Gata... si'a intins caracatita de Maye tentaculele... :ce_oameni:

Daniel-Ionut13.02.2010 17:00

Haide ma ca pierdem timpul degeaba... deci facem cum am propus eu da? :))

 

Facem 2 grupe: tur-retur 2

Conference NHL Eastern (grupa A) - 6 echipe -> se califica primele 3 in Liga principala

Conference NHL Western (grupa B) - 6 echipe -> se califica primele 3 in Liga principala

 

Si rezulta: tur-retur

League (Liga principala) - 6 echipe -> unde locul 1 si locul 2 joaca finala cel mai bun din 3 meciuri

iNsTiGaToR13.02.2010 17:46

Cand incepe ???? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RobYnho13.02.2010 17:49
Cand incepe ???? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Luni, marti, miercuri, joi, vineri, sambata sau duminica.

Lasand gluma la o parte, saptamana viitoare .. cam asa.

Daniel-Ionut13.02.2010 17:52
Cand incepe ???? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Intreaba-l pe domnul Roby :rolleyes:

 

Si in alta ordine de idei, daca azi castiga acelasi domnisor RobYnho biletul la pariuri, promit ca maine incepe campionatul in sistemul prezentat de mine mai sus.

Eu presedinte! :shifty:

RobYnho13.02.2010 17:58

Roaga'te. :))

M'ar scoate acel bilet din boschetareala. :))

«12»