Cerinte :
- vechime pe forumul FcSteaua mai mare de un an ( 1 an ). Asta pentru a evita diferiti oameni care si'au batut joc de campionatul de Fifa si de forumul FcSteaua.
- jocul NHL 09, fara patch'uri/add-on'uri.
- IP rootabil ( posibilitatea de a da host/create )
- id yahoo messenger
- disponibilitate de timp
In cazul in care vreti sa va inscrieti, postati id'ul de messenger.
1. Langa id, specificati si echipa cu care veti evolua in noul sezon. ( Din categoria NHL, fara ALL Stars ). Important este ca acea echipa sa nu fie aleasa de alt useri de dinaintea dvs.
2. Setarile jocului :
- nivel : dificult
- rulles: nhl
- time : 5 minutes
- setari grafica - toate la jumatate





