FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Bate Borisov (Belarus) 2-0 (1-0)

«12»
Virgil10.02.2010 07:47

In ultimul meci amical al Stelei din cadrul celui de al doilea turneu de pregatire, adversara ii va fi cunoscuta formatie din Belarus, BATE Borisov.

 

Meciul se va disputa joi 11 februarie 2010, cu incepere de la ora 18:00.

 

Belarusii sunt o echipa puternica si ambitioasa, asa incat vor constitui un bun partener de intrecere.

 

Stelistii doresc desigur sa faca un meci bun si sa invinga, pentru a sterge amintirea esecului rusinos din meciul cu Terek Groznîi.

 

Vineri 12 februarie Steaua va sosi la Bucuresti.

 

Marius10.02.2010 07:51

"Ocaziile nu ne-au lipsit, insa ne-am hazardat si nu am reusit sa marcam. Voi n-ati vazut ce jucatori are Terek? Ce forta aveau, ce 'tehnicieni' erau... Nu l-ati vazut pe numarul 69? (n.n. Bracamonte) ", a spus Valeriu Argaseala.

 

Virgil, tu n-ai vazut ce tehnicieni are BATE? Instalatori, faiantari, electricieni, dulgheri... numai meseriasi.

Virgil10.02.2010 08:03

Nu am vazut meciul. M-a surprins insa rezultatul.

Maye10.02.2010 10:45

Dupa victorie , trebuie sa ii asteptam la aeroport!

red&blue_boy10.02.2010 11:17
Dupa victorie , trebuie sa ii asteptam la aeroport!

 

 

Si sa mergem in Pipera si sa-i multumim lui Jiji pentru clipele de glorie ! :D Adica sa i-o dam la bot!!! ;)

gio_stgloria10.02.2010 11:50

daca veneau bananierii ma simteam mai in siguranta decat cu Baciu. suntem in curu gol in aparare, ne bate borisov.

*Alecs*10.02.2010 12:31

Iar jucam cu bate belisov astia, pac, pac, 3-0 la pauza.

Alex88pl10.02.2010 14:33

inca o infrangere

Astristul10.02.2010 17:07
Virgil, tu n-ai vazut ce tehnicieni are BATE? Instalatori, faiantari, electricieni, dulgheri... numai meseriasi.

Belarus nu e Luxemburg. ;)

 

Meci greu. Daca cu Terek am zis ca facem egal si am pierdut de fapt, cu astia chiar avem sanse la un egal! :)

Lari11.02.2010 15:45

Zapata - Golanski, Jelev, Baciu, Petre Marin - Szekely, Plesan, Ovidiu Petre, Nicolita - Tanase, Kapetanos.

Alex88pl11.02.2010 16:06

se vede aici:http://meciurionline.net/digisport.html

zloty11.02.2010 16:46

Baciu praffffff

strezahuzum11.02.2010 17:45

Extraordinar, fantastic, nemaipomenit. Am batut Bate Borisov. Sampons Lig hir ui cam ! Scoateti sampania.

David11.02.2010 18:01

Inca un meci pe care l-am ratat!

RobYnho11.02.2010 18:03

Cica i'am batut cu 2-0 pe amaratii aia.

f234567k11.02.2010 18:16

Suntem mandri de voi! Am batut egala lui Juventus!!

sile-jardel11.02.2010 18:31

aparare praf!jeleu asta nu prea are treaba,Baciu e mai bun rezerva decit titular,Petrica e pensionar iar pacala asta de golanski una,doua il doare cite ceva!!!!eu totusi as juca cu cocalarul asta de Banel fundas dreapta si cu artiom stinga.emegara nu cred ca mai joaca fotbal.si as juca cu zapata-Nicolita-diara-Tudose-artiom-szekely-ov.Petre-plesan-toja-tanase-kapetanos.

 

gio_stgloria11.02.2010 19:56

cum a jucat ala venit in probe ? eu am adormit la prima repriza.

Astristul11.02.2010 20:25
Extraordinar, fantastic, nemaipomenit. Am batut Bate Borisov. Sampons Lig hir ui cam ! Scoateti sampania.

 

Cica don pippi a spus ca dintre toti adversarii pe care i-a intalnit, astia au fost cei mai buni! :))

Dj11.02.2010 20:48
Cica don pippi a spus ca dintre toti adversarii pe care i-a intalnit, astia au fost cei mai buni! :))

 

cand bati niste anonimi si vrei sa impresionezi "fraierii de acasa" asta declari :))

 

Astristul11.02.2010 21:35

Cred ca a vrut sa-i ia "ochii" lu' ne-a Gigi ca dupa infrangerea cu Terek, nu era asa vesel! :D

gio_stgloria11.02.2010 22:14

de unde pana unde bate borisov e o echipa anonima ? pe ce lume traiti ?

Astristul12.02.2010 08:46

BATE nu e o echipa anonima, dar nici "cel mai puternic adversar pe care l-am intalnit"! ;)

Bogdan12.02.2010 09:55

BATE nu e o echipa anonima????? Pai ce plm performante au ma astia?

Maye12.02.2010 10:15
BATE nu e o echipa anonima????? Pai ce plm performante au ma astia?

Au jucat in Liga cu Juventus :naughty:

«12»