bai baieti, cand incepem sa ne folosim si noi creierele sau murim prosti? ce va freaca pe voi toate detaliile astea. judecati-va pe voi, nu mai comentati in alte parti. numai frustratii fac asta. credeti ca deveniti mai deosebiti daca faceti un banner, sau voi altii care sunteti niste simpli wannabe? invatati naibii sa nu mai judecati pe nimeni, indiferent de preferintele sau mentalitatea fiecaruia. comunismul a murit acum 20 de ani. voi, maine, tot aceeasi viata veti trai, indiferent ca dati din gura ca gainile sau faceti bannerele lui peste. nu o veti avea nici mai mare, si nu veti freca gaini mai bune, stati linistiti. sunteti demni de mila, asta e motivul pt care ne facem de ras peste tot. ne place sa dam din gura.
si apropo, de bannerul lui Liverpool legat de Steaua. au dusmanie atat de mare pe everton, incat ar fi postat banner cu oricine ar fi castigat cupa campionilor in acel sezon. folositi-va creierul.