sa'i dea cineva un ban lu ala
sa'i dea cineva un ban lu ala
@strezahuzum
Vrei prea multe de la un jucator care nu a apucat inca sa creasca.
Are 22 de ani. Cam cand are de gand sa creasca ? E de vreo 2 ani la Steaua si nu a progresat cu absolut nimic. Asta e una din hibele majore ale unor suporteri, stam vesnic sa ne rugam de niste jucatori mediocri "sa explodeze" sau "sa creasca".
Pai o va face jucand, nu stand pe banca de rezerve si apucand cate un meci-doua, iar la orice mica greseala fiind tratat asa. Are nevoie de incredere si are de asemenea mare nevoie sa joace. Nu te astepta ca in 10 meciuri sa il vezi un nou Hagi, poate nici nu se va apropia de valoarea lui, dar nu putem sti daca nu i se acorda incredere si nimeni nu ii da o sansa sa joace. La fel si cu Ochirosii, Al. Iacob, Tudose, Onicas. Toti vor mari jucatori peste noapte, ceea ce e imposibil ... cel putin in Romania.
ma bucur sa vad cum ne bate o echipa de kkt, inseamna ca anul asta p.l.u.l.a. campionat si locul 2.
cu asa aparare luam in fiecare meci cel putin doua trei goluri. si oricat de mult imi plac Stancu si kapetanos, nu vom da mereu trei goluri pe meci. asa ca domnul pulippi va pleca cu coada in cur (acolo unde-si tine degetul pe care-l mai duce si la gura cand vrea sa comunice cu suporterii) iar Gigi va lasa Steaua, pentru ca nu ii mai aduce bani, ci doar multa multa muhhe la fiecare meci.
E clar. Aparare nu avem, iar atacul ala care face furori in mintea "marelui conducator", nu e in stare sa dea macar 2 goluri pentru ca Steaua sa nu.paraseasca terenul invinsa.
Ne-a batut cimitirul de elefanti romani.
Nu mai exista picior de roman la Groznîi. Fl. Petre si Pancu s-au transferat in Bulgaria, iar Margaritescu a revenit la Dinamo.
A fost doar un meci amical,poate ar zice Stoichita si ai lui ca nu conteaza prea mult,dar e clar,in aparare suferim,in ritmul asta o sa avem destule probleme...Si nici atacul nu mi se pare asa de redutabil...
Ganditi-va ca e si ritmul asta de 2 antrenamente pe zi, apoi meci, iar 2 antrenamente pe zi s.a.m.d.
Ganditi-va ca e si ritmul asta de 2 antrenamente pe zi, apoi meci, iar 2 antrenamente pe zi s.a.m.d.
plus ca aia de la Terek au super echipa, numai "tehnicieni", asa cum a zis ne-a Vali Argaseala.
Huliganule, nu-l mai ironiza pe ne-a Vali, ca fara el si ne-a Gigi, Steaua s-ar fi zbatut prin Liga a II-a Seria 1! ![]()