loc de schimbat pareri in privinta serialelor.
in prezent urmaresc House si Rescue Me (Operatiunea de salvare). cu primul sunt la zi, pe al doilea l-am luat ieri ca sa-l urmaresc de la inceput. ambele sunt de nota 10, desi actiunea din House poate parea destul de previzibila, insa sezonul actual e chiar foarte bun. urmatorul pe lista ar fi Dexter, sau chiar Criminal Minds.
