FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Seriale

«123»
se7en04.02.2010 13:52

loc de schimbat pareri in privinta serialelor.

 

 

in prezent urmaresc House si Rescue Me (Operatiunea de salvare). cu primul sunt la zi, pe al doilea l-am luat ieri ca sa-l urmaresc de la inceput. ambele sunt de nota 10, desi actiunea din House poate parea destul de previzibila, insa sezonul actual e chiar foarte bun. urmatorul pe lista ar fi Dexter, sau chiar Criminal Minds.

f234567k04.02.2010 14:25

Prison break, the best!

MoWeed04.02.2010 14:33

House MD; genial

Adrian04.02.2010 14:36
vlad04.02.2010 14:42

SEINFELD ,atat.

Ronnie04.02.2010 14:55

Am auzit ca este posibil ca prin aprilie sa apara sezonul 5 la Prison Break. Stie cineva ceva de chestia asta? Oricum, ramane tata lor serialul asta.

bodanelu04.02.2010 15:13

nu cred ca mai apare. A murit, s-a dus.

 

Dexter, genial serial.

Heroes. Destul de dragut dar deja au dat-o si ei in labareala.

 

o sa incerc sa ma uit la tru` blood

Adrian04.02.2010 15:15

Sezonul 1 din Prison Break a fost fantastic.

Sezonul 2 a fost bun.

Sezonul 3 a fost submediocru iar sezonul 4 a fost o catastrofa. Nu mai stiau aia cum sa bage rasturnari de situatie printre rastrurnarile de situatie bagate deja. Au fortat nota. Au luat ceva foarte bun si l-au stricat ca sa faca mai multi bani.

Daca se opreau la sezonul 2 ar fi fost fara dar si poate unul din cele mai bune seriale din totdeauna. Asa e doar unul bun.

 

Inca un sezon ar insemna distrugerea completa a serialului.

 

p.s. Curios faptul ca, dintre toti actorii, doar Robert Knepper(T-bag) se pare ca a dat lovitura. Omul se pricepe de minune la roluri negative si e intr-adevar un actor super.

f234567k04.02.2010 15:17

Totul depinde de televiziunea FOX.

Maye04.02.2010 15:18

Seria Mihaela.

crysty1404.02.2010 16:27

LOST!

MikStelista04.02.2010 16:28

Familia Bundy :)):yeahh:

1on04.02.2010 16:53

Star Trek TNG. Acu' un an.

Ronnie04.02.2010 19:07
LOST!

Asta e o labareala imensa. Dupa 3 sezoane deja m-am plictisit sa vad acelasi episod cu alte scene.

 

Va recomand un serial de comedie extraordinar, desi probabil majoritatea o stiu: Two And a Half Men.

KERATOCONUS04.02.2010 19:15

Tanar si nelinistit. :bananadance:

olfgob04.02.2010 19:36

Babylon 5. Charlie Jade. Carnivale. ReGenesis. Farscape. Californication. Scrubs. Babylon 5 :D

dragos_ghinea04.02.2010 20:16
Tanar si nelinistit. :bananadance:

E bun? Ca ma apuc si eu de el. :))

 

Va recomand un serial de comedie extraordinar, desi probabil majoritatea o stiu: Two And a Half Men.

La asta ma uit eu acum. Nu prea am avut timp de seiale in viata mea, dar isi vor face locul.

Lari04.02.2010 20:42

Bai, mie mi-a placut si Kyle XY.

dangeor04.02.2010 20:45

Scrubs. The Big Bang Theory

razvan2804.02.2010 21:15

Prison Break si in viitor House

 

Prison Break mi se pare genial , e foarte bine conceput.Am vazut toate cele 4 serii cu interes maxim :D

crysty1404.02.2010 23:45
Asta e o labareala imensa. Dupa 3 sezoane deja m-am plictisit sa vad acelasi episod cu alte scene.

mda..fiecare cu parerea lui.

 

 

@Lari

Kyle XY, destul de bun la inceput, dar la sfarsit e cam exagerat si se termina brusc.

psr05.02.2010 00:30

Momentan urmaresc: Supernatural, Heroes, V, Flashforward, Smallville, Lost si Chuck.

Iar dintre seriale incheiate am urmarit: Prison Break, The 4400 si Rome.

Geolin05.02.2010 17:01

Momentan urmaresc : House M.D, Supernatural, Heroes, Criminal Minds, Scrubs, Band of Brothers, Two and a half men si Weeds. In trecut am vazut : Dexter, Prison Break, The 4400, The war at home si putin din The Penguins of Madagascar.

Band of Brothers este o mini-serie HBO din 2001, absolut geniala, in martie o sa apara una noua, cred ca ati vazut si clipuri publicitare pe HBO, se numeste The Pacific.

Joga Bonito05.02.2010 17:15

Californication e genial de tot. Un alt serial foarte captivant este Fringe.

rezistenta_ultras05.02.2010 17:37

LOST

«123»