FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - HNK Rijeka (Croatia) 1-1 (0-1)

«12»
danimarcu05.02.2010 19:09
Cum a jucat Tudela?

Parca era Nutela!? :hmmm:

Vlad Bogdan05.02.2010 19:40

Nutela a facut preluare pe 00 pe linia portii, iar apoi a sutat intr-un advesar care era la 1 m. __|__

Andrei^08.02.2010 17:35

Nutela nu a gresit prea mult la gol, degeaba ii reproseaza toti ca din cauza asta a plecat de la Steaua. A plecat dintr-un motiv foarte clar: nu joaca fotbal.

Korado08.02.2010 19:54

Daca cu astia am ajuns sa facem egal...ne manaca Liga I :(:ce_oameni:

Andrei^08.02.2010 21:18

Tu credeai ca-i batem cu 6-7 la 0? E totusi amical, nu poti compara un meci de pregatire cu ce va fi in retur.

«12»