05.02.2010 19:09
Cum a jucat Tudela?
Parca era Nutela!? ![]()
Cum a jucat Tudela?
Parca era Nutela!? ![]()
Nutela a facut preluare pe 00 pe linia portii, iar apoi a sutat intr-un advesar care era la 1 m. __|__
Nutela nu a gresit prea mult la gol, degeaba ii reproseaza toti ca din cauza asta a plecat de la Steaua. A plecat dintr-un motiv foarte clar: nu joaca fotbal.
Daca cu astia am ajuns sa facem egal...ne manaca Liga I ![]()
![]()
Tu credeai ca-i batem cu 6-7 la 0? E totusi amical, nu poti compara un meci de pregatire cu ce va fi in retur.