FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Artyom Karamian

«12»
RobYnho17.06.2010 17:29

Doriti cu ardoare de Stoichiță la Astra, cei doi armeni nu iau in calcul această variantă si spun ca mai degrabă ar prefera Rapidul.

 

"Am incheiat contractul cu Steaua, ne-am inteles cu domnul Becali. Am jucat cu sufletul si am obtinut victorii pentru echipa dar nu s-a dorit prelungirea contractelor. Am auzit de interesul lui Stoichiță, dar sincer, nu vrem sa ajungem la Ploiesti. Nu vreau să se inteleagă gresit, nu doresc să jignesc pe nimeni, dar ne dorim o echipă mai mare decat Astra. Rapidul e o varianta o luam in calcul", a spus, azi, Artiom Karamian.

 

Acolo va e viitorul.

red&blue_boy17.06.2010 18:15

Duca-se la Rapid,iubirea lor de-o viata...Bine ca au plecat de la noi,in rest nu ma mai intereseaza de ei.

MoWeed17.06.2010 21:06

Mutat la "Fosti jucatori"

 

In sfarsit au plecat ciorile....

bobbyREDblue20.06.2010 21:42

Ultima ora !!!! Artiom: "Sa-mi bag **** in familia Stelei"

 

http://www1.cancan.ro/sport/fotbal-intern/...lei-110241.html

 

Statea la masa cu Razvan Stanca...asta e de tinut minte..

RobYnho20.06.2010 21:46

Sa ne bagam si noi plua in familiile si natia lor.

Adrian20.06.2010 22:19

Hai ba... va surprinde? De parca e prima data cand au facut aia asa ceva. Diferenta e ca acum au acoperire, ca si-a batut el ciobandante joc de ei. Totusi, stiau in ce se baga, nu ar trebui sa se planga.

red&blue_boy21.06.2010 04:41

Pai nu prea ma surprinde,dar totusi,putea sa aiba alta reactie.Sa isi fii bagat ceva in Becali,nu in Steaua...

danimarcu21.06.2010 06:28

Familia Stelei ii include si pe papagalii din tribune care ii aplaudau frenetic? :hmmm:

MoWeed21.06.2010 06:52

De parca ar fi prima data...

«12»