Doriti cu ardoare de Stoichiță la Astra, cei doi armeni nu iau in calcul această variantă si spun ca mai degrabă ar prefera Rapidul.
"Am incheiat contractul cu Steaua, ne-am inteles cu domnul Becali. Am jucat cu sufletul si am obtinut victorii pentru echipa dar nu s-a dorit prelungirea contractelor. Am auzit de interesul lui Stoichiță, dar sincer, nu vrem sa ajungem la Ploiesti. Nu vreau să se inteleagă gresit, nu doresc să jignesc pe nimeni, dar ne dorim o echipă mai mare decat Astra. Rapidul e o varianta o luam in calcul", a spus, azi, Artiom Karamian.
Acolo va e viitorul.
