01.02.2010 20:25
nu am vazut meciu, dar daca se incearca un sistem cu 3 fundasi cred ca o sa avem din nou o aparare vraiste
Nici o echipa care se respecta nu joaca cu trei fundasi decat in cazuri exceptionale
nu am vazut meciu, dar daca se incearca un sistem cu 3 fundasi cred ca o sa avem din nou o aparare vraiste
Nici o echipa care se respecta nu joaca cu trei fundasi decat in cazuri exceptionale
Nici eu n'am vazut meciu' dar cred ca prima repriza a fost jale!Tipic Stelei.
Nici eu n'am vazut meciu' dar cred ca prima repriza a fost jale!Tipic Stelei.
![]()
Dumnezeiesc!
Nici eu n'am vazut meciu' dar cred ca prima repriza a fost jale!
))
Nu m'am prins.Care'i faza? ![]()
![]()
Nu m'am prins.Care'i faza?![]()
Cand ai facut ultimul test IQ?
Uraaa!
Am castigat,dupa o repriza a doua destul de buna,dar mai e mult pana departe...Si ganditi-va cum jucam cand intra si Karamienii!!!
Si cand o sa stie si Stoichita in ce sistem sa joace,sa o lase mai moale cu 3-4-3 - ul ala...