FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Vasas Budapesta 2-0 (0-0)

«12»
valentin2day01.02.2010 20:25

nu am vazut meciu, dar daca se incearca un sistem cu 3 fundasi cred ca o sa avem din nou o aparare vraiste

Nici o echipa care se respecta nu joaca cu trei fundasi decat in cazuri exceptionale

STELIST 8601.02.2010 20:26

Nici eu n'am vazut meciu' dar cred ca prima repriza a fost jale!Tipic Stelei.

Maye01.02.2010 20:28
Nici eu n'am vazut meciu' dar cred ca prima repriza a fost jale!Tipic Stelei.

:))

Dumnezeiesc!

MoWeed01.02.2010 20:29
Nici eu n'am vazut meciu' dar cred ca prima repriza a fost jale!

:))))

STELIST 8601.02.2010 20:39

Nu m'am prins.Care'i faza? :ohmy::wall:

zob7901.02.2010 20:45
Nu m'am prins.Care'i faza? :ohmy::wall:

Cand ai facut ultimul test IQ?

red&blue_boy02.02.2010 08:23

Uraaa! :D Am castigat,dupa o repriza a doua destul de buna,dar mai e mult pana departe...Si ganditi-va cum jucam cand intra si Karamienii!!! ;) Si cand o sa stie si Stoichita in ce sistem sa joace,sa o lase mai moale cu 3-4-3 - ul ala...

«12»