FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Vasas Budapesta 2-0 (0-0)

«12»
Virgil27.01.2010 08:16

Luni 1 februarie Steaua va intalni in al treilea meci de pregatire, formatia maghiara Vasas. Aflata pe locul 10 la jumatatea campionatului, Vasas poate fi un adversar modest daca Ujpesti pe care am invins-o tur-retur in preliminariile Europa League se afla pe locul 3 in Borsodi Liga 2009/2010.

Andrei^27.01.2010 08:53

As zice ca vom obtine tot un egal, chiar daca sunt adversari mai accesibili.

matican01.02.2010 08:59
MoWeed01.02.2010 09:10

Macar pe unguri sa-i batem...

Daniel-Ionut01.02.2010 09:14

Umiliti ungurii!!!

Astristul01.02.2010 11:01

Vom castiga la limita.

STELIST 8601.02.2010 11:04

II batem!Mortii masi........

Maye01.02.2010 11:18

Macar sa ii bateti , mortii lor...

red&blue_boy01.02.2010 11:35

Astia si in amical trebuie batuti !!!

kata_roby01.02.2010 15:48

NU AVETI MILA DE IEI !!!

 

 

Astristul01.02.2010 16:09

Joc modest pana acum, iar sistemul cu 3 fundasi nu prea-mi inspira asa mare incredere.

Ce penibil a fost Surdu la cornerul ala.

zloty01.02.2010 16:16
Joc modest pana acum, iar sistemul cu 3 fundasi nu prea-mi inspira asa mare incredere.

Ce penibil a fost Surdu la cornerul ala.

:))) au probleme baietii astia cu mingea ,fie ca e in miscare sau ca sta pe loc.

r3fl3x01.02.2010 16:24

Tudela ala pare sa paseze destul de bine.

Daniel-Ionut01.02.2010 16:55
Tudela ala pare sa paseze destul de bine.

 

Pai a pasat numai spre Banel pana acum... :)

Astristul01.02.2010 17:21
Tudela ala pare sa paseze destul de bine.

Tudela ala zici ca-l ia vantu si mingia pare prea grea pentru el. In fine este posibil sa fie doar impresia mea. Mai vedem.

Ronnie01.02.2010 17:22

Astia s-au uitat aseara la Manchester, asa combina.

Maye01.02.2010 17:28

Cica avem 2-0.

Daniel-Ionut01.02.2010 17:44

I'am ciuruit in repriza a 2-a!

Frumos joc combinativ :wub: ... pacat ca a fost doar un amical.

f234567k01.02.2010 17:45

Joaca Steaua.. zici ca-i Barcelona

KERATOCONUS01.02.2010 19:31
Joaca Steaua.. zici ca-i Barcelona

 

In loc sa te bucuri ca am obtinut toate cele trei puncte puse in joc, tie iti arde de mistouri. :bananadance:

STELIST 8601.02.2010 19:33

Suntem la 1 punct distanta de retrogradare! Yupiiiiii!Nu e mare victorie dar,e bine ca si'o mai ia si ungurii masii!

Korado01.02.2010 19:34

In sfarsit o victorie.

Felicitari si succes , sa speram la un lung sir de succese in continuare.

STELIST 8601.02.2010 19:35

Cu Pipi cavaler si Jiji presedinte la puscarie LUAM CAMPIONATUL GARANTAT!

*Alecs*01.02.2010 20:22
Macar sa ii bateti , mortii lor...

 

Mortii lor, i-am batut..

STELIST 8601.02.2010 20:24

Mortii masii macar sa castigam cu Mu.isti.

«12»