FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sahtior Donetk 0-1 (0-1)

«12»
David25.01.2010 15:22

Ati vazut cum se invart si cum paseaza baietii aia?Fiecare e cu o clasa peste Tanase. :rolleyes:

STELIST 8625.01.2010 15:51

Fiecare jucator sau stadion e peste Steaua ;)...desi e greu sa spui asa... :)

Astristul25.01.2010 16:28

Wow, ce gol! :blink: Am avut si noi o ocazie mare la lobul lui Tanase.

 

PS: Shaktar au si TV proprie. Nu zic ca mi-as dori in zilele astea asa ceva, ca l-as vedea si acolo tot pe cioban, dar zic in viitor, intr-o era post-cioban, mi-as dori asa ceva, mai ales ca suntem Steaua.

STELIST 8625.01.2010 16:46

Sa avem ceva gen "Crackovia" ;)

danimarcu25.01.2010 18:46

Se scrie ne-a Gigi,nu nea Gigi! ;)

Nota 10,ai intrat perfect in creierul(sic!) unui zabrautean admirator de Gigi. :D

«12»