25.01.2010 15:22
Ati vazut cum se invart si cum paseaza baietii aia?Fiecare e cu o clasa peste Tanase. ![]()
Ati vazut cum se invart si cum paseaza baietii aia?Fiecare e cu o clasa peste Tanase. ![]()
Fiecare jucator sau stadion e peste Steaua
...desi e greu sa spui asa... ![]()
Wow, ce gol!
Am avut si noi o ocazie mare la lobul lui Tanase.
PS: Shaktar au si TV proprie. Nu zic ca mi-as dori in zilele astea asa ceva, ca l-as vedea si acolo tot pe cioban, dar zic in viitor, intr-o era post-cioban, mi-as dori asa ceva, mai ales ca suntem Steaua.
Sa avem ceva gen "Crackovia" ![]()
Se scrie ne-a Gigi,nu nea Gigi! ![]()
Nota 10,ai intrat perfect in creierul(sic!) unui zabrautean admirator de Gigi. ![]()