FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sahtior Donetk 0-1 (0-1)

«12»
Marius24.01.2010 15:05

meciul e programat luni, de la ora 11.

 

rezumat:

 

Alex88pl24.01.2010 16:02

sper sa batem ca sa taca muce..chiar daca pt el o sa fie arbitru si alinierea planetelor de vina.

David24.01.2010 16:09

Nu prea avem sanse,insa e un meci in care si eu vreau o victorie a Stelei.Sa ne besim in gura lui Lucescu batran! :bananadance:

KERATOCONUS24.01.2010 16:41

E televizat?

David24.01.2010 16:45

Mi se pare logic,avand in vedere ca se televizeaza si meciul cu Salzburg.

KERATOCONUS24.01.2010 16:47

Cine-l transmite?

Daniel-Ionut24.01.2010 17:14

Maine? :huh:

Ronnie24.01.2010 17:30

Maine nu era cu Salzburg? Avem 2 amicale in aceiasi zi?

narayan1324.01.2010 17:31
Maine nu era cu Salzburg? Avem 2 amicale in aceiasi zi?

 

marti este meciul cu Salzburg

David24.01.2010 18:03

Nu se televizeaza.

danimarcu24.01.2010 18:53
sper sa batem ca sa taca muce..chiar daca pt el o sa fie arbitru si alinierea planetelor de vina.

Nu va putea invoca asa ceva,pt ca iata ce zice gazeta:

La partida Steaua-Sahtior nu va exista brigada de arbitri, fiindca se doreste un joc-scoala

 

Oricum,e doar un amical.Nu cred ca ar iesi il muce cu declaratii razboinic dupa un astfel de meci,indiferent de rezultat...

David24.01.2010 19:20

Nu cred ca va fi mare lucru.

Virgil25.01.2010 07:23

 

 

Mircea Lucescu a vizitat Steaua și a provocat-o la duel. "Vreau să facem un joc-școală mîine dimineață. Ești de acord?", l-a intrebat Il Luce pe Stoichiță. "Lippi" a acceptat, așa că roș-albaștrii vor intîlni azi, de la ora 11:00, deținătoarea Cupei UEFA. Interesul e comun: Stoichiță vrea să-l vadă pentru prima dată pe Josh Tudela intr-un joc, in timp ce Lucescu are și el in probe mai mulți fotbaliști.

 

sursa: gsp

Alex88pl25.01.2010 10:02

1-0 pt rusi..

Marius25.01.2010 10:12
1-0 pt rusi..

 

ucrainieni.

 

de retinut ca pipi a bagat titularii iar muce rezervele rezervelor.

gio_stgloria25.01.2010 10:49

meciul asta nu reprezinta nimic, nici macar amical nu a fost, o sa vedem cum se prezinta echipa in meciurile urmatoare.

pytycrys25.01.2010 10:53

@gio

Asa e , e o simpla coincidenta ca ne bat rezervele juniorilor lui Sahtior.

Doar nu om avea noi cea mai proasta echipa de pe planeta Becali.

Virgil25.01.2010 11:01

Echipa lui Mihai Stoichita a dominat teritorial confruntarea cu Sahtior Donetk, insa a pierdut dupa un gol incasat de Robinson Zapata din lovitura libera.

 

Dupa pauza, Stoichita a aruncat in teren echipa de baza, iar Cristi Tanase a ratat o ocazie importanta de a egala.

 

Ros-albastrii vor intalni marti, de la ora 17:00, in direct pe Onlinesport.ro, Red BUll Salzburg.

 

Steaua (prima repriza): Zapata - Ninu, Jelev, Baciu, Emeghara - Ionescu, Tudela, Bicfalvi, Toja - Stancu, Surdu

 

Steaua (a doua repriza): Tatarusanu, Golanski, Jelev, Tudose, P. Marin, Szekely, Onicas, Plesan, Nicolita, Tanase, Kapetanos

 

Onlinesport

ktalyn25.01.2010 11:22

Meciul e transmis maine pe Digi Sport ... sunt curios cum joaca Tudela ca se aud multe aprecieri la adresa lui :P

David25.01.2010 12:06

Trebuia sa-i batem! :cursing:

vlad25.01.2010 12:10

A fost doar un amical. Sunt sigur ca baietii noastri nu au fost conectati la meci. Era primul lor joc dupa terminarea turului. Nea Mihai ,cu siguranta ii va motiva pe baietii nostri pentru returul campionatului si desi nu va avea sustinerea "asa zisilor" suporteri Steaua va castiga titlul cu numaru 21 sau 22. Nu le mai tin minte numarul,pentru ca eu tin cu Steaua de putin timp. De cand este patron Nea Gigi,cel care i-a adus pe galactici si pe lionezi in Ghencea. M-am uita la magica Steaua in '86,cand a castigat Champions League si este mare diferenta intre manjii lui Nea Mihai si Nea Gigi de acum si fotbalistii aia. Atunci nu se juca fotbal adevarat ca astazi. Ce bulan au avut aia la penaltiuri,parca Tudorel Stoica si Piturca.

 

Nea Gigi,noi suntem alaturi de tine! Castiga campionatul, Nea Gigi sau macar locul 2. Adu-ne iarasi pe galactici in Ghencea. Este marea sansa a lu' matale sa scoti bani din vanzari de bilete. Cu siguranta stadionul va fi plin ochi de adevaratii suporteri ai Stelei. Noi ,cei din Adunatii Copaceni si Stefanesti suntem innebuniti dupa Cr Ronaldo.Avem poze pe hi5 cu adevaratul Balon de Aur,nu piticul ala de Messi.

 

Forza Nea Lippi si Nea Gigi!

Alex88pl25.01.2010 12:14
ucrainieni.

 

de retinut ca pipi a bagat titularii iar muce rezervele rezervelor.

stiu ca sunt ucrainieni, stai linistit...macar asta am invatat la facultate.diferenta dintre rusi si ucrainieni e faptul ca unii stau dupa o linie imaginara.in rest sunt acelasi lucru.in fine

David25.01.2010 12:16

@Vlade,esti bun! :thumbsup:

Marius25.01.2010 12:36

video:

 

STELIST 8625.01.2010 13:12

Ce gol a dat ala'. . .Pippi mai suje mult?

VLAD@10!

«12»