FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premiul pentru concursul de pronosticuri!

«12»
daniel@08.04.2006 06:26

DUPA CUM SEVEDE TREABA...STAUA A FOAT PLECATA IN EUROPA,IAR Dinamo...SI-A FACUT DE CAP...ADICA E PE 1 LOC....CAND PISICA NU-I ACASA,SOARECII JOACA PE MASA....VOM TERMINA CAMP.INTERN PE LOCUL 1 SI VOM SI ADUCE CUPA LA Bucuresti!!!! :lol: :P :arrow:

 

 

O sa pun un poll cu premiile pe care putem sa le oferim si va rog votati ce doriti! Acel premiu va fi castigat de unul dintre dumneavoastra!

 

 

Puteti sa veniti aici cu sugestii! Chiar puteti sa propuneti un premiu pe care eu il voi adauga la poll (in limita posibilitatii)!

siemens15.04.2006 09:32

un Bmw seria 5?

poisonsnakebite200215.04.2006 10:38
un Bmw seria 5?

hai sa gim seriosi... :roll:

spre_2417.04.2006 08:14
:) un fular e cel mai marfa ! :D
Grinch17.04.2006 20:13

Era vorba de un dvd sau nu mai stiu .

lordandrey0018.04.2006 13:41

DAr ce ziceti ca in editia viitoare sa se dea premii in bani. Taxa de participare 10000, iar castigatorul ia totul...Ar fi mai acerba competitia(sau macar un tricou original cu Steaua:D)

mihai36923.04.2006 22:49
Ba, fratilor! Voi sunteti nebuni? Un fular cu Steaua se gaseste oriunde, meciul se gaseste si pe siteul asta, doar ghiozdanul nu avem de unde sa facem rost de el.
radooku_steaua03.05.2006 08:55

si crezi tu ca astia care stau prin Stefan cel mare sau giulesti si sunt stelisti vor putea sa poarta ghiozdan cu Steaua? eu nu cred....

mucea04.05.2006 17:17

Normal ca orice suporter adevarat ishi doreshte sa stea relaxat pe canapea si sa urmareasca singurul meci care a facut istorie: Steaua - Barcelona 1986 ... din pacate pe vremea aia nu eram nascut :)) ... ba mai mult, cica pe vremea aia s-o nascut sora-mea, si tati in loc sa stea sa ishi vada fiica se uita la finala =)) ... in fine, ma multumesc cu orice care reprezinta cea mai draga echipa si de care nu-mi va fi niciodata rushine!

«12»