DUPA CUM SEVEDE TREABA...STAUA A FOAT PLECATA IN EUROPA,IAR Dinamo...SI-A FACUT DE CAP...ADICA E PE 1 LOC....CAND PISICA NU-I ACASA,SOARECII JOACA PE MASA....VOM TERMINA CAMP.INTERN PE LOCUL 1 SI VOM SI ADUCE CUPA LA Bucuresti!!!! :lol:
:arrow:
O sa pun un poll cu premiile pe care putem sa le oferim si va rog votati ce doriti! Acel premiu va fi castigat de unul dintre dumneavoastra!
Puteti sa veniti aici cu sugestii! Chiar puteti sa propuneti un premiu pe care eu il voi adauga la poll (in limita posibilitatii)!
