FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Premiul pentru concursul de pronosticuri!

«12»
SteauaToronto22.11.2005 22:18

Dupa cum stiti cand se termina sezonul de fotbal Divizia A primul de pe clasamentul de la pronosticuri va castiga un premiu!

 

 

O sa pun un poll cu premiile pe care putem sa le oferim si va rog votati ce doriti! Acel premiu va fi castigat de unul dintre dumneavoastra!

 

 

Puteti sa veniti aici cu sugestii! Chiar puteti sa propuneti un premiu pe care eu il voi adauga la poll (in limita posibilitatii)!

Grinch23.11.2005 08:14

Bani , multi bani :D . E foarte bine zic eu un DVD cu un meci din sezonul actual.

zarboss23.11.2005 10:33

sau daca se poate un DVD cu un colaj care sa contina mai multe rezumate ale meciurilor din sezonul 2004-2005

alex_lef23.11.2005 13:08
sau daca se poate un DVD cu un colaj care sa contina mai multe rezumate ale meciurilor din sezonul 2004-2005

sau parcursul nostru in UEFA.Ar fi frumos sa ma uit peste cativa ani cum a castigat Steaua Cupa UEFA in sezonul 2005-2006 :lol: :lol: :lol:

meshteroo26.11.2005 11:37

As vrea pe DVD meciul Barcelona-Steaua 1986...daca se poate. Eu nici nu am fost pe vremea aceea si as vrea sa vad meciul... :cry:

cristianotopeanu27.11.2005 06:20
As vrea pe DVD meciul Barcelona-Steaua 1986...daca se poate. Eu nici nu am fost pe vremea aceea si as vrea sa vad meciul... :cry:

 

 

Bine, am sa dau eu premiul Steaua-Barcelona pentru cel care va iesi primul la pronosticuri; sa stii ca il am DIVX (AVI) si are 2,1 Giga; se vede foarte bine, de asta poti fi sigur. BAFTA !!!

 

Cristian Otopeanu

meshteroo27.11.2005 07:13
As vrea pe DVD meciul Barcelona-Steaua 1986...daca se poate. Eu nici nu am fost pe vremea aceea si as vrea sa vad meciul... :cry:

 

 

Bine, am sa dau eu premiul Steaua-Barcelona pentru cel care va iesi primul la pronosticuri; sa stii ca il am DIVX (AVI) si are 2,1 Giga; se vede foarte bine, de asta poti fi sigur. BAFTA !!!

 

Cristian Otopeanu

SUPEEEERRRRR! ESHTI UN MODERATOR bun!!! 8) 8) 8)

IONUTZ-CIPRIAN05.12.2005 06:49

UN TRICOU CU Steaua AL FOTBALISTULUI DORIT.HAI CA ASTA NU COSTA ASA MULT!!

cristianotopeanu05.12.2005 07:47
As vrea pe DVD meciul Barcelona-Steaua 1986...daca se poate. Eu nici nu am fost pe vremea aceea si as vrea sa vad meciul... :cry:

 

 

Bine, am sa dau eu premiul Steaua-Barcelona pentru cel care va iesi primul la pronosticuri; sa stii ca il am DIVX (AVI) si are 2,1 Giga; se vede foarte bine, de asta poti fi sigur. BAFTA !!!

 

Cristian Otopeanu

SUPEEEERRRRR! ESHTI UN MODERATOR bun!!! 8) 8) 8)

 

 

 

Da, numai ca trebuie sa fii pe primul loc ca sa iei premiul :D.

reddog05.12.2005 19:57

Cred ca eu ma retrag. :wink: Nu ca as fi fost constant in a pronostica pana acum.

SteauaToronto05.12.2005 20:10
Cred ca eu ma retrag. :wink:  Nu ca as fi fost constant in a pronostica pana acum.

 

 

Daca castigi tu reddog iti pun acolo in loc de suporter alta echipa : caine pana la moarte :))))))))))))))))!

reddog05.12.2005 20:11

Ce faci acum ma ambitionezi? Pai atunci vezi ca s-ar putea sa nu mai ratez nici o ocazie.

Grinch06.12.2005 16:45

A ramas un dvd cu Steaua - Barca sau un dvd la alegere cu un meci din 2005-2006 + Steaua - Barcelona ?

SSK06.12.2005 17:34

Fratilor, o sa vin si eu cu o idee care nu-mi apartine : dati-i un DVD ca sa-l puna pe dc++ sa-l luam si noi dupa aia :D

SteauaToronto06.12.2005 18:14
Fratilor, o sa vin si eu cu o idee care nu-mi apartine : dati-i un DVD ca sa-l puna pe dc++ sa-l luam si noi dupa aia  :D

 

 

Eu am cam vreo 5-6 meciuri din sezonul asta as putea sa le fac torent si sa le luati!

cristianotopeanu07.12.2005 05:14
A ramas un dvd cu Steaua - Barca sau un dvd la alegere cu un meci din 2005-2006 + Steaua - Barcelona ?

 

 

Eu dau oricum Steaua-Barcelona (dar NU e DVD, ci DIVX - pe 3 CD-uri, insa se vede excelent!!), indiferent de ce dau altii ca premiu.

cristianotopeanu07.12.2005 05:16
Cred ca eu ma retrag. :wink:  Nu ca as fi fost constant in a pronostica pana acum.

 

 

Daca castigi tu reddog iti pun acolo in loc de suporter alta echipa : "caine" pana la moarte :))))))))))))))))!

 

 

 

Am alta idee: daca reddog castiga, eu ii voi da ca premiu fie Dinamo-Sampdoria '88, fie semifinala Dinamo-Anderlecht '90 ;)

reddog23.12.2005 22:06

Nu multumesc. Cred ca sunt nevoit sa te refuz.

cristianotopeanu24.12.2005 04:14

Nici nu sti ce pierzi.

meshteroo24.12.2005 05:11

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

iacanel25.02.2006 14:25
eu as vrea o mingie nike total90 galbena cu autografele jucatorilor de la Steaua !!
the_killer26.02.2006 09:02

eu as vrea nN DVD cu unul dintre meciul Stelei din sezonul 2005-2006

staedtler26.02.2006 21:05

dak tot ne promitzi un torrent cu meciurile fa-le mai rpd :) ca vreau si io :) :roll: :roll: :roll:

zarboss09.03.2006 14:51

EU VREAU UN GHIOZDAN

pronicu30.03.2006 11:46

As vrea pe DVD meciul Barcelona-Steaua 1986...daca se poate. Eu nici nu am fost pe vremea aceea si as vrea sa revad meciul...

«12»