FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Brichete Zippo

«12»
Daniel-Ionut04.01.2010 16:51

E una si aceeasi?

bricheta%20zippo.jpg

MoWeed04.01.2010 17:05
Nu. As grava " Fane ".

Ai grava "Lia" pe un desen cu un ingeras

AG04.01.2010 17:52

face laba cu gandul la lisa asta ,. ce-ai ma obsedatule

Nyghty04.01.2010 17:52
E una si aceeasi?

Nu e aceeasi. Si nici nu prea pare a fi Zippo aia

RobYnho04.01.2010 17:57
Ai grava "Lia" pe un desen cu un ingeras

 

 

Eventual sanii ei. :alcoholic:

Fane04.01.2010 18:07
E una si aceeasi?

bricheta%20zippo.jpg

 

 

Asta-i o facatura de proasta calitate...pacat de gravura.

«12»