08.06.2010 13:08
cumpar!
cumpar!
vad ca ce am eu ai si tu:( asta e ,poate fac rost de la un amic, cel cu Intotdeauna Superiori cam greu ca tine la fular am mai incercat de cateva ori.De la tine as vrea din prima serie ultimul fular cel cu pete albe Forza Steaua/Magica Steaua.
Ma intereseaza si fulare Stelei din EL sau CL cu Dynamo Kiev sau Real.
Frumos fularul cu "Steaua - Sevillia".
E si frumos , e si corect scris.
Nu este nici primul nici ultimul pe care il vad asa...
Este un fel de Liverpool - Urinea ![]()
Este un fel de Liverpool - Urinea![]()
Exact!
nu vinde nimeni fulare cu Steaua?
valabil
cumpar am zis ![]()
hai nu aveti fulare de vanzare?
sariti!