FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schimb Pentru Colectie!

«12»
alex_2808.06.2010 13:08

cumpar!

TURKU08.06.2010 15:00

vad ca ce am eu ai si tu:( asta e ,poate fac rost de la un amic, cel cu Intotdeauna Superiori cam greu ca tine la fular am mai incercat de cateva ori.De la tine as vrea din prima serie ultimul fular cel cu pete albe Forza Steaua/Magica Steaua.

alex_2809.06.2010 10:34

Ma intereseaza si fulare Stelei din EL sau CL cu Dynamo Kiev sau Real.

Maye09.06.2010 10:36

Frumos fularul cu "Steaua - Sevillia".

 

E si frumos , e si corect scris.

alex_2809.06.2010 10:42

Nu este nici primul nici ultimul pe care il vad asa...

Daniel-Ionut09.06.2010 15:30

Este un fel de Liverpool - Urinea :)

alex_2809.06.2010 15:52
Este un fel de Liverpool - Urinea :)

 

Exact!

alex_2816.06.2010 17:41

nu vinde nimeni fulare cu Steaua?

alex_2818.06.2010 14:10

valabil

alex_2827.06.2010 11:47

cumpar am zis :)

alex_2828.06.2010 12:03

hai nu aveti fulare de vanzare?

alex_2829.06.2010 08:18

sariti!

«12»