FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Schimb Pentru Colectie!

«12»
alex_2828.12.2009 10:00

Va salut pe toti. Fac colectie de fulare cu Steaua si vreau sa cumpar fulare. Astept ofertele voastre insotite de pret si o mica descriere a fularului pentru a vedea daca il am sau nu. Lasati nr de telefon si va sun eu.

 

Contact: PM; mail la: a***@*** sau 0765448029

alex_2828.12.2009 15:48

up

alex_2829.12.2009 11:24

Chiar nu are nimeni de vanzare? ofer pret bun....

Daniel-Ionut29.12.2009 18:23

Cu cat il vinzi pe ala cu Armata Ultra?!

Daca il vinzi bineinteles...

alex_2829.12.2009 20:01

salut Daniel. nu il vand.

Daniel-Ionut30.12.2009 08:59
salut Daniel. nu il vand, as vrea sa il dau la schimb dar daca nu il dau prefer sa-l pastrez.

 

Ok :P

Bafta, poate gasesti ce'ti lipseste in cele din urma ;)

alex_2830.12.2009 09:37

sper, dar vad ca nu iese nimeni pe "interval" :D

alex_2805.03.2010 09:58

upppp

DA_HOOL24.03.2010 20:29

sal,

te intereseaza ceva din poza la schimb?

DSC01325.JPG

gabitzubrasov24.03.2010 21:18

vreau eu,pe cel cu Steaua...lasa-mi pm daca le vinzi.stima

stelistul^26.03.2010 16:54

Il vreau eu pe cel cu Steaua.

alex_2801.06.2010 09:49

up

alex_2802.06.2010 14:21

up

gabitzubrasov02.06.2010 16:23
S-a dat dar s-ar putea sa mai fac rost de unul. Nu are nimeni niciun fular din pozele de mai sus?

 

 

din poza 2 am 2 cel cu Steaua si cel cu campioni din Ghencea...daca esti interesat astept pm

alex_2803.06.2010 08:18

valabil

AG03.06.2010 08:34

daca cineva are fularele astea , ofer 50 de lei pe fiecare

post-67253-1261994287.jpg

post-67253-1261994296.jpg

alex_2803.06.2010 08:37

valabil

AG03.06.2010 08:48

macar mi'ai dat o idee asupra pretului.. daca se gaseste cineva, sunt dispus sa dau si mai mult de 150..

TURKU03.06.2010 16:53

Cine are fularul cu pete albe Steaua Magica ?ofer alt fular cu Steaua la schimb

alex_2803.06.2010 18:49

Il am eu, si cu cele 2 embleme. Ce fular dai la schimb?

Stanici04.06.2010 09:40
Am mai facut rost de o bucata, se da la 35 ron si doar in Bucuresti. Gabi deocamdata mai astept vad ca esti si din bv si e mai greu cu drumul.

 

 

Pai poti rezolva cu Roby, vine la petrecere duminica.

TURKU04.06.2010 12:57

ti-l dau pe ala cu Campioni din Ghencea,ori alt fular international.

Daniel-Ionut04.06.2010 13:07

Ai mah fular cu Real Madrid?

gabitzubrasov04.06.2010 17:15
Ai mah fular cu Real Madrid?

am eu unul cu Real Madrid

TURKU04.06.2010 18:56

am cu INTER care vrea PM 40 ron

«12»