FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Analiza Turului De Campionat 2009-2010

«12»
Free_Steaua26.01.2010 05:45
Luam campionatul asta cu o singura conditie.Sa nu fie loc de pista de decolare aviatica in zona fundasilor centrali.

 

Intrebarea: "vrem sa luam campionatul?"

Partea din mine Anti-Jiji spune clar NU .

Inima Ros-Albastra imi spune ca daca Steaua e pe gazon n-am cum sa nu-mi doresc sa castige.

 

Cu alte cuvinte , sper sa castigam campionatul pe teren si sa-l pierdem la masa verde pentru nereguli in club(evaziune fiscala, neplata impozitelor,rasism..ceva care sa aibe legatura cu Jiji) :steag_cruce_invers:

Korado26.01.2010 07:46

Daca luam campionatul , ma duc pana la Paris , pe jos!

Astristul27.01.2010 08:57

Sper ca te tin picioarele! :))

«12»