26.01.2010 05:45
Luam campionatul asta cu o singura conditie.Sa nu fie loc de pista de decolare aviatica in zona fundasilor centrali.
Intrebarea: "vrem sa luam campionatul?"
Partea din mine Anti-Jiji spune clar NU .
Inima Ros-Albastra imi spune ca daca Steaua e pe gazon n-am cum sa nu-mi doresc sa castige.
Cu alte cuvinte , sper sa castigam campionatul pe teren si sa-l pierdem la masa verde pentru nereguli in club(evaziune fiscala, neplata impozitelor,rasism..ceva care sa aibe legatura cu Jiji) ![]()
