FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Craciun Fericit!

«12»
Maye24.12.2009 17:51
Va rog sa'l scuzati... el e de la tara, si nu prea stie cu sarbatorile cu astea...

 

Craciun Fericit!!!

Craciun fericit bai Daniele.Sa iti aduca Mosu si tie o pidza.

Dragoshel24.12.2009 18:09

Craciun Fericit si din partea mea STELISTILOR

danimarcu24.12.2009 18:33

Sarbatori fericite tuturor!

DelPiero1024.12.2009 20:04
Craciun fericit bai Daniele.Sa iti aduca Mosu si tie o pidza.

:)) Tare.

Astristul24.12.2009 20:53

Craciun Fericit tuturor Stelistilor! :oleole:

gio_stgloria25.12.2009 09:27

Craciun Fericit ! :gathering:

KERATOCONUS25.12.2009 10:25
:oleole:

 

Da-ti jos cipilica de pe cap! :bananadance:

 

Sarbatori fericite tuturor STELISTILOR din tara si de peste hotare! :steag_sah_mic:

ShakEEZ25.12.2009 10:33

Craciun fericit tuturor ROS-ALBASTRILOR din toata lumea !!!

 

Mars Jiji !

dayra25.12.2009 10:36

Craciun fericit, Stelistilor!!! :kisstogether:

crysty1425.12.2009 10:47

Craciun fericit!

Stryker25.12.2009 13:41

Sarbatori fericite stelistiilor de pretutindeni !

«12»