in pragul acestor sarbatori vreau sa urez un sincer la multi ani tuturor stelistilor pro si contra Becali pt ca impreuna formam marea familie a Stelei...de craciun sa fim mai buni.De asemenea am si eu o intrebare pt toti stelistii:ce va doriti cel mai mult de aceste sarbatori?
incep eu:pana acum o saptamana eram un neutru in razboiul cu Becali dar am inceput sa va dau dreptate si imi cer scuze celor cu care m-am contrat in discutii pro si contra Becali.
de craciun am vorbit cu mos craciun stelist sa ne scape de el gata sa terminat prosteala...afara cu Becali...Ghencea e a noastra
Forza Steaua ![]()
![]()
![]()
