FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Craciun Fericit!

«12»
Je stelist2317.12.2009 10:31

in pragul acestor sarbatori vreau sa urez un sincer la multi ani tuturor stelistilor pro si contra Becali pt ca impreuna formam marea familie a Stelei...de craciun sa fim mai buni.De asemenea am si eu o intrebare pt toti stelistii:ce va doriti cel mai mult de aceste sarbatori?

 

incep eu:pana acum o saptamana eram un neutru in razboiul cu Becali dar am inceput sa va dau dreptate si imi cer scuze celor cu care m-am contrat in discutii pro si contra Becali.

de craciun am vorbit cu mos craciun stelist sa ne scape de el gata sa terminat prosteala...afara cu Becali...Ghencea e a noastra

 

 

 

 

Forza Steaua :steag_sah_mic:fular-campionii:steag_cruce_invers:

Roby9119.12.2009 13:46

Vreau sa urez si eu Sarbatori Fericite,multa bucurie,sanatate si clipe frumoase alaturi de cei dragi,tuturor celor ce au sange ros-albastru.

 

De Craciun,vreau sa-mi aduca Mosu` alt patron la club! :yes:

David19.12.2009 19:53
De Craciun,vreau sa-mi aduca Mosu` alt patron la club! :yes:

 

De Craciun sa-ti fie gura de aur. :worthy:

andra170620.12.2009 16:33

Craciun fericit tuturor stelistilor

grosso20.12.2009 21:56

craciun fericit

CiprianPH21.12.2009 08:15

Sarbatori Fericite tuturor !

De Craciun...mi-as dori ca patronatul de la Bayern Munchen sa preia FCSB... :thumbup:

 

P.S. : nu ma injurati prea rau...stiu stiu...aia joaca in alb si rosu :))

 

 

Ronnie23.12.2009 15:00

Craciun fericit tuturor!

MoWeed23.12.2009 15:02

Sarbatori fericite tuturor!

 

Sper ca Mosu' sa va aduca ce va doriti si sa ni-l ia pe Jiji :D

Nyghty23.12.2009 15:11

Sarbatori Fericite tuturor Stelistilor!

 

Sa aveti parte de un mos bogat,care sa vi-l aduca pe cioban in sac! :)

dee23.12.2009 16:15

Va doresc si eu un Craciun fericit, plin de ganduri frumoase si daruri multe.

Daniel-Ionut23.12.2009 16:19

Sarbatori fericite tuturor, Craciun Fericit! :thumbsup:

razvan2823.12.2009 18:22

Craciun fericit tuturor :D

Maye23.12.2009 18:23

Paste Fericit!

David23.12.2009 20:34

Craciun Fericit tuturor! ;) Maye,am pile la Mosu'.Deja am vorbit sa-ti aduca un calendar. :notangel:

Roby9123.12.2009 20:55
Craciun Fericit tuturor! ;) Maye,am pile la Mosu'.Deja am vorbit sa-ti aduca un calendar. :notangel:

 

Daca tot ai pile la Mosu`,spune-i sa ne aduca alta conducere la club.Una care stie cu ce se mananca fotbalul.

 

Sarbatori fericite tuturor !

f234567k23.12.2009 21:27

Sarbatori fericite celor cu sange ros-albastru!

Bombonel9423.12.2009 22:31

Craciun fericit baietii>:D<

 

Sper ca nu vreti cadouri..s

ia'ti scris mosului sa il mute pe Gigi de la conducerea Stelei... Steaua 2003-2009 parca :-?

red&blue_boy24.12.2009 09:04

Craciun fericit tuturor,sa aveti parte de bucurii alaturi de cei dragi si un nou an mai bun,tot ceea ce va doriti !

La multi ani !

Maye24.12.2009 09:32

Sa va aduca Iepurasul tot ce va doriti!

RobYnho24.12.2009 09:49

Sarbatori fericite tuturor stelistilor, si un calduros " Vinde, Pleaca, Mori" ciobanului.

draqsoru24.12.2009 12:14

Sarbatori fericite tuturor

FzcsmIsBack24.12.2009 12:21

Crăciun Fericit!Merrz Christmas!

Daniel-Ionut24.12.2009 12:24
Paste Fericit!

 

Va rog sa'l scuzati... el e de la tara, si nu prea stie cu sarbatorile cu astea...

 

Craciun Fericit!!!

dragos_ghinea24.12.2009 14:44

Crăciun fericit tuturor steliștilor!!!

DelPiero1024.12.2009 17:06

Craciun Fericit tuturor purtatorilor de inima ros-albastra!Sa fiti fericiti si iubiti fratilor. ;)

«12»