Esti rautacios cu stelistii adevarati sau cu conducerea, Reddog?
Lui Laca i se face o statuie nu pentru finala de la Sevilla ci pentru intreaga sa cariera la Steaua si sufletului sau de Stelist ADEVARAT!!!
Ca a atins varful performantelor la Sevilla, este o alta poveste...
Eu raspundeam din punctul de vedere al sugestiei ca ar trebui sa li se ridice statuie tuturor celor care au adus trofeul suprem Stelei.
PS: Cu conducerea am eu ce am, nu cu voi...
