FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

betivii din ghencea

«12»
habarnam8516.11.2005 14:17

SSk ... ai dreptate nu sunt calugari, dar dupa c nu marchezi nici un gol pana acum in acest campionat , Cupa UEFA si echipa o prinzi tot mai rar ,iar p tine k jucator t doare-n p... si petreci pana dimineata nu cred k e normal. Si am vazut k t referi si la Bostina...pai noi i-am reprosat k nu au jucat nimik in fata rezervelor d la Parma und era si zICU si le-a innodat picioarele, se dau mari vedete,fotbalisti si nu au jucat nimik. Partea proasta e k mai avea si tupeu sa vocifereze si noi am vb frumos fara tipete si urlete , k noua ne place sa ne spalam rufele "in familie" asa k nu-i mai scuza k nu tine.

sorin_77716.11.2005 14:20

Cred ca ar fi bine sa se inchida acest topic. Sau cel putin sa nu se mai scrie in el... Sa speram ca nu se vor auzi incidente gen Tamas, Zicu, Iordache si cu ai nostri...

zarboss16.11.2005 15:09

asa e.. ichideti topicul...

«12»