SSk ... ai dreptate nu sunt calugari, dar dupa c nu marchezi nici un gol pana acum in acest campionat , Cupa UEFA si echipa o prinzi tot mai rar ,iar p tine k jucator t doare-n p... si petreci pana dimineata nu cred k e normal. Si am vazut k t referi si la Bostina...pai noi i-am reprosat k nu au jucat nimik in fata rezervelor d la Parma und era si zICU si le-a innodat picioarele, se dau mari vedete,fotbalisti si nu au jucat nimik. Partea proasta e k mai avea si tupeu sa vocifereze si noi am vb frumos fara tipete si urlete , k noua ne place sa ne spalam rufele "in familie" asa k nu-i mai scuza k nu tine.
