tocmai cand ma simteam si eu bine la kristal sambata la dave seaman cine trece prin fata mea : Andrei Cristea..... :x
acuma nu zic sa nu iasa din casa.... da era 2 noaptea si el intra in club, apropo aveau si masa, care probabil avea si consumatie. in locul lui nu as iesi din casa, mi-ar fi rusine sa ies pana nu as face ceva util. i-am zis unui prieten care ii mai stia cam ce obiceiuri au si mi-a zis ca de fapt Cristea asta le cam trage pe alcool pe la max... ca are o viata de noapte foarte activa
cum e mai bine totusi... ca ultima oara cand am vazut grupulet gen Bostina petremarin si inca unu la kristal am innebunit de draci...iar unu de la Peluza Sud statea afara la intrare si plangea ca el isi da sufletu pt echipa si aia stau si beau inauntru...
