FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Exercitiu De Imaginatie

«12»
Daniel-Ionut29.11.2009 08:44

Prevad ca dupa meci o sa recunosti ca am avut dreptate!

blindica19.12.2009 13:38

Prevăd o campanie de achiziții cu 2-3 jucători liberi de contract.

Maye19.12.2009 13:52

Prevad ca o sa fiu beat din 28 pana in 4.

Roby9119.12.2009 14:03

Prevad ca iar il luam la 11 metri pe Jiji destul de curand.

David19.12.2009 18:32

Prevad ca maine vor fi -20 de grade.

Vlad Bogdan19.12.2009 19:44

Eu nici nu stiu ce sa mai prevad...

Prevad ca vacanta va fi la fel de naspa ca si pana acum. Teme si pregatiri pt teze la enspemii de materii. It sucks.

andra170615.01.2010 10:38

prevad ca Becali va vinde Steaua si va fi preluata de investitori Americani

iar in 3 ani Steaua va lua cel putin europa league

axl15.01.2010 15:23

Adevar zic voua, va veni odata o zi in care ai mei parinti nu ma vor mai tapa de bani, in care pisi ma va astepta acasa cu mancare calda pe masa si in care mersul la munca va fi distractiv.

Daniel-Ionut15.01.2010 15:34

Prevad ca maine va ploua undeva prin Romania.

1on15.01.2010 15:38

Prevad că maine va fi sambata

blindica16.01.2010 20:20
Prevad o campanie de achizitii cu 2-3 jucatori liberi de contract.

 

2 futbolieri luati de prin colegii americane.Trebuia să pariez!

 

Prevad că Geoană pierde in Congres!

RobYnho17.01.2010 20:19

Prevad ca in acest an nu o sa mai beau si nu o sa fumez foarte mult, dar nici mai putin.

Daniel-Ionut18.01.2010 12:47

Prevad ca are dreptate.

KERATOCONUS20.01.2010 19:16

Prevad ca:

 

- CFR Cluj va castiga titlul

- FC Vaslui va castiga Cupa Romaniei

- Fc Steaua va termina campionatul pe locul 4

- ciobanul va fi legat, dar nu cu catuse, ci in camasa de forta

- Chelsea Londra va castiga trofeul UEFA Champions League

- Valencia va castiga trofeul Europa League

Azzido20.01.2010 19:39

prevad ca m-am enervat deja.

de asemenea prevad ca, qmail este de bahaos

«12»