Prevad ca dupa meci o sa recunosti ca am avut dreptate!
Prevad ca dupa meci o sa recunosti ca am avut dreptate!
Prevăd o campanie de achiziții cu 2-3 jucători liberi de contract.
Prevad ca o sa fiu beat din 28 pana in 4.
Prevad ca iar il luam la 11 metri pe Jiji destul de curand.
Prevad ca maine vor fi -20 de grade.
Eu nici nu stiu ce sa mai prevad...
Prevad ca vacanta va fi la fel de naspa ca si pana acum. Teme si pregatiri pt teze la enspemii de materii. It sucks.
prevad ca Becali va vinde Steaua si va fi preluata de investitori Americani
iar in 3 ani Steaua va lua cel putin europa league
Adevar zic voua, va veni odata o zi in care ai mei parinti nu ma vor mai tapa de bani, in care pisi ma va astepta acasa cu mancare calda pe masa si in care mersul la munca va fi distractiv.
Prevad ca maine va ploua undeva prin Romania.
Prevad că maine va fi sambata
Prevad o campanie de achizitii cu 2-3 jucatori liberi de contract.
2 futbolieri luati de prin colegii americane.Trebuia să pariez!
Prevad că Geoană pierde in Congres!
Prevad ca in acest an nu o sa mai beau si nu o sa fumez foarte mult, dar nici mai putin.
Prevad ca are dreptate.
Prevad ca:
- CFR Cluj va castiga titlul
- FC Vaslui va castiga Cupa Romaniei
- Fc Steaua va termina campionatul pe locul 4
- ciobanul va fi legat, dar nu cu catuse, ci in camasa de forta
- Chelsea Londra va castiga trofeul UEFA Champions League
- Valencia va castiga trofeul Europa League
prevad ca m-am enervat deja.
de asemenea prevad ca, qmail este de bahaos