FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Exercitiu De Imaginatie

«12»
Azzido08.11.2009 13:03

Dupa cum spune descrierea topicului, as vrea sa facem un exercitiu de imaginatie si sa ne dam cu parerea despre lucrurile ce urmeaza sa se intample la club, in Romania, in lume, indiferent ca este vorba de fotbal, politica sau orice alt subiect .

 

Eu, de exemplu, cred ca "interzisii" o sa fie lasati sa reintre pe stadion dupa ce se vor incheia alegerile.

In alta ordine de idei, sunt convins ca marinarul numarul 1 al tarii o sa piarda alegerile si o sa castige "cel mai prost mason din Romania", Mircea Geoana.

 

Lasati-va imaginatia sa "vorbeasca" si demonstrati-le celor care iau decizii ca sunt niste oameni previzibili.

Vlad Bogdan08.11.2009 13:38

Presimt ca se strange latul in cazul oierului :shifty:

De asemenea, Geoana si Crin vor merge in turul 2 la alegeri.

JJ va fi umilit de Remus Cernea la alegeri.

Vom termina campionatul pe locurile 4-6.

Maye08.11.2009 13:42
Basescu va fi din nou presedinte iar la Craciun vom avea un nou guvern : PD-L si PNL.
Daniel-Ionut08.11.2009 13:44

Presimt ca din retur "interzisii" vor fi lasat din nou pe stadion, vom castiga campionatul, Basescu castiga alegerile, o sa castig azi la pariuri, criza financiara va lua sfarsit prin martie-aprilie... voi reveni cu predictii :notangel:

MoWeed08.11.2009 15:06

Vom termina campionatul pe locurile 8-10.

Cancerul de Jiji va pleca in maxim 2 ani.

Oricat de mult as vrea sa nu se intample asta, basescu va castiga alegerile.

In 3 ani fotbalul romanesc va ajunge la nivelul la care a fost la inceputul deceniului asta.

Marius08.11.2009 17:49
Basescu va fi din nou presedinte iar la Craciun vom avea un nou guvern : PD-L si PNL.

 

puteai sa renunti la bold, sau macar sa-l folosesti topicurile de reclama :(

 

eu cred ca baselu va mai castiga un mandat, din pacate, dar sper ca treaba asta sa nu se intample...

dragos_ghinea08.11.2009 20:51

Steaua o sa termine in cel mai bun caz pe 7.

creditorul o sa aiba mari probleme sa mai tina echipa de acum in colo..

basescu o sa castige alegerile.

Ronnie09.11.2009 09:32

Castigam Campionatul Romaniei si Europa League. Si chiar si Cupa Romaniei, nu conteaza ca am fost eliminati deja.

*Alecs*09.11.2009 16:24

Real Madrid castiga maine in cupa cu 6-1.

bossy09.11.2009 16:35

Steaua va castiga astazi cu 4-0.

Daniel-Ionut09.11.2009 16:40

Real Madrid intoarce scorul din cupa cu un 7-0!

Vlad Bogdan09.11.2009 17:44

Real Madrid se va chinui cu descultii aia -> 1-0 sau, in cel mai bun caz 2-0 si vor fi descalificati.

LDS09.11.2009 19:04
Imagine there's no heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today...

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace...

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world...

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one


Păcat că murdăriți acest portal cu discuții despre "bătălia" care se duce acum in cocina politicii dâmbovițene.

P.S. Legat de ceea ce spunea cineva mai sus, adevărata criză economică va incepe in România abia după data de 6 Decembrie. Și va dura cel puțin până prin 2015. Mai citiți și voi presa internațională, nu oficinile tuberculoase de pe la noi. Vine foamete și pârjol mare.
The Game13.11.2009 18:01

base PIERDE alegerile.

Gibonul nu va avea mai mult de 2 % la alegeri.

"Interzisii" vor reveni pe stadion de la inceperea returului.

Voi crapa in 2-3 ani.

David13.11.2009 20:36

Maine,cerul va fi variabil,temperaturi cuprinse intre -20 si 40 de grade Celsius,soarele va rasari in jurul orei 8 si va apune in jurul orei 17:00.

1on13.11.2009 21:07

Prevăd că jj și-o va lua urât la un moment dat, moment din ce in ce mai aproape. Luat la pietre in fața stadionului, molotoave in ograda palatului, nu știu. Da' așa cred.

Vlad Bogdan13.11.2009 21:12

Maine bate FCM pe U Cluj. La portile stadionului va fi imbulzeala deoarece intrarea este libera. Iara vor venii cretinii care sparg seminte in loc sa incurajeze echipa.

Tot maine presimt ca va fi o vreme foarte naspa, in nota caracteristica ultimelor zile, o sa ma ploua pe stadion si vin acasa ca o Curca plouata :))

Galamaz nu va ajunge la Steaua.

Maye13.11.2009 21:31

Maine voi lucra de la 9 la 23.previzibil.

zoint13.11.2009 22:05

Maine presimnt ca sunt liber,dar ma va trezi rozeta de coleg mea ,fane si trupa la parnaie pedeapsa injectie letala,Jiji sufocat de o bucata de branza iar Argaseala va cadea cu,curn-ntr-o damigeana de vin

Daniel-Ionut14.11.2009 07:04

Azi nu o sa ma lase un "Balooo" sa intru la Steaua 2 :finger:

gio_stgloria14.11.2009 10:43

e minutu 80 la Tricolorul Breaza- Sportul ,scor 1-1 , presimt ca asa se va si termina si eu voi pierde la pariuri .

razvan2816.11.2009 15:05

Eu presimt ca nu voi mai juca la pariuri...pierd prea des :))

David16.11.2009 20:07

Romania intra in cea mai neagra perioada post comunista,oricine castiga algerile e aproape tot una!

Daniel-Ionut28.11.2009 06:57

Prevad un barcealona - Real Madrid CF 1-4 :rolleyes:

AG28.11.2009 19:55

prevad k ai prevazut prost :))

«12»