Dupa cum spune descrierea topicului, as vrea sa facem un exercitiu de imaginatie si sa ne dam cu parerea despre lucrurile ce urmeaza sa se intample la club, in Romania, in lume, indiferent ca este vorba de fotbal, politica sau orice alt subiect .
Eu, de exemplu, cred ca "interzisii" o sa fie lasati sa reintre pe stadion dupa ce se vor incheia alegerile.
In alta ordine de idei, sunt convins ca marinarul numarul 1 al tarii o sa piarda alegerile si o sa castige "cel mai prost mason din Romania", Mircea Geoana.
Lasati-va imaginatia sa "vorbeasca" si demonstrati-le celor care iau decizii ca sunt niste oameni previzibili.
