care veniti la meci va ast cu un PM ....sa va zic ora si locul
care veniti la meci va ast cu un PM ....sa va zic ora si locul
in ce parte a stadionului se vand bilete pt stelisti ...e cineva din ploiesti pe aici care stie??
Cei care vin de la Bucuresti o sa stati in sectorul de oaspeti, adica in partea stanga de la Tribuna a 2-a cum intrati in stadion! Bilete costa 5 lei ![]()
Cei care vin de la Bucuresti o sa stati in sectorul de oaspeti, adica in partea stanga de la Tribuna a 2-a cum intrati in stadion! Bilete costa 5 lei
sunteti bine veniti pe Ilie Oana,o sa stati acolo unde v-a zis si Ovidiu si o sa vedeti un meci frumos,facut de echipa noastra.Sincer,nu va inteleg de ce veniti,atat timp cat huliti patronul.Asa de mult tineti la Steaua 2,antrenata de Leo Strizu,mare antrenor? Va dam 3,4-0,fara probleme,la ce echipa de 2 lei aveti in Liga a2a.
Astra&Dinamo,curvele Romaniei.
sunteti bine veniti pe Ilie Oana,o sa stati acolo unde v-a zis si Ovidiu si o sa vedeti un meci frumos,facut de echipa noastra.Sincer,nu va inteleg de ce veniti,atat timp cat huliti patronul.Asa de mult tineti la Steaua 2,antrenata de Leo Strizu,mare antrenor? Va dam 3,4-0,fara probleme,la ce echipa de 2 lei aveti in Liga a2a.
Astra&Dinamo,curvele Romaniei.
pfff ce baietas esti pe net,virgini?
dupa cum vbesti esti cam inapt mintal si ai vreo 15 anisori... Multa CARNE IN GURA!
Aveti grija , cunosc persoane din galeria petrolistilor care nu se duc pentru meci.Deci multa grija.
si crezi ca multi de la noi merg special pt meci? ![]()
petrolulploiesti a luat o binemeritata pauza
pleaca ciobane din Ghencea,Steaua E A NOASTRA
bine tuuuu ![]()
Va dam 3,4-0,fara probleme,la ce echipa de 2 lei aveti in Liga a2a.
Pfff... ne-au rupt... echipa de cupele europene care evolueaza pe nedrept in Liga a 2-a...
3,4-0...
Sunteti praf ma! ![]()
1-1 scor final
Mi-a iesit pronosticul! ![]()
A fost un meci frumos, care, cu putin noroc si inspiratie putea fi transat in favoarea noastra!
PS: M**e petr0lul! ![]()
**** PETROLUL! Sunt din Ploiesti, dar pur si simplu URASC aceasta echipa pt simplul fapt k pana si seful galeriei(aka Octav Preda) este dinamovist(are abonament la PCH). Deci ce sa le mai ceri?
Mi-a iesit pronosticul!A fost un meci frumos, care, cu putin noroc si inspiratie putea fi transat in favoarea noastra!
PS: M**e petr0lul!
Astristule,ai mers la meci ?Daca da,esti ok?Ca mi-era ca poate se da la tine petrolulploiesti ala !!!!
Ca vezi ca e cam periculos!
1-1,da,e bine ca n-am pierdut...
**** PETROLUL! Sunt din Ploiesti, dar pur si simplu URASC aceasta echipa pt simplul fapt k pana si seful galeriei(aka Octav Preda) este dinamovist(are abonament la PCH). Deci ce sa le mai ceri?
Asta n-o stiam! Mersi pentru informare! ![]()
@ red&blue_boy: Ooo, dar exact pe mine ma cauta, iti dai seama ... ![]()
Alt lucru care dovedeste ca galeria lupilor este de dinamovisti. Am un prieten care este in galeria lui Petrolul. Duminica dimineata a fost la meci la Petrolul - Steaua 2, iar seara s-a dus la Dinamo-rapid. Deci... intelegeti si voi ...
![]()
![]()
Asta e veche, dupa cum am scris si eu mai sus, javrele si lupii s-au infratit in anii 90 si unii mai pastreaza prietenii si in ziua de astazi cu ei! ![]()