Liga 2 seria B1, etapa a 13-a, duminica 8 noiembrie ora 11:00 (in direct Sport.ro)
Stadion Ilie Oana, Ploiesti
Petrolul ocupa locul 6 cu 21 de puncte, iar Steaua ocupa locul 9 cu 15 puncte
Liga 2 seria B1, etapa a 13-a, duminica 8 noiembrie ora 11:00 (in direct Sport.ro)
Stadion Ilie Oana, Ploiesti
Petrolul ocupa locul 6 cu 21 de puncte, iar Steaua ocupa locul 9 cu 15 puncte
Ne bat cred ca si astia.Incet,ne cam ducem in jos in clasament.
avem si noi un tren sa ne duca asa dimineata?
e un personal care pleaca la 7:40 din Bucuresti nord si ajunge la 8:58 in ploiesti sud
ps: gara ploiesti sud este mai mai aproape de teren
http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Bucure...rd/Ploiesti_Sud
uite aici toate trenurile care merg spre ploiesti sud duminica
Aveti grija , cunosc persoane din galeria petrolistilor care nu se duc pentru meci.
Deci multa grija.
se merge la meci ?
mereu a fost scandal acolo cu aia de la petrolu
Pronostic X! Sper sa-mi iasa.
Nu ma supar daca totusi reuseste Steaua II o victorie! ![]()
PS: Luati aminte de sfatul lui Grenada! ![]()
FORZA Steaua !!!
@ Astristul : din Ploiesti tu simpatizezi cu Astra,ca dupa nick-ul tau asa as zice?
Exact! ![]()
Exact!![]()
Bine atunci,sa bata Steaua 2,ca nu o sa te superi! ![]()
sper sa mai bata si ei pe careva pana la sfarsitul anului
@ Astristul : din Ploiesti tu simpatizezi cu Astra,ca dupa nick-ul tau asa as zice?
Ia uite baaa... ![]()
Eu acum descopar... pana acum credeam ca scrie ARTISTUL... dar acum daca ma uit mai bine scrie ASTRistul ![]()
Ia uite baaa...Eu acum descopar... pana acum credeam ca scrie ARTISTUL... dar acum daca ma uit mai bine scrie ASTRistul
Lasa Daniele,nu fi trist,e bine ca te-ai prins si mai tarziu ! ![]()
Ia uite baaa...Eu acum descopar... pana acum credeam ca scrie ARTISTUL... dar acum daca ma uit mai bine scrie ASTRistul
Stai linistit Daniele, nu esti singurul care acea iluzie optica cu "artistul"! ![]()
Ia uite baaa...Eu acum descopar... pana acum credeam ca scrie ARTISTUL... dar acum daca ma uit mai bine scrie ASTRistul
vroiam sa zic si eu, da zic...ma fac dracu de ras paici ![]()
vroiam sa zic si eu, da zic...ma fac dracu de ras paici![]()
Si unde vrei sa bati cu asta? ![]()
Vroiam sa zic ca nu sunt singurul neatent ![]()
Draga @Astrist
Daca eram chiar atat de rai,voi(astristii) nu trebuia sa patiti ceva? Sunteti teferi,deci nu suntem rai.Cu Steaua exista o rivalitate de 57 de ani,exista huligani care se bat intre ei,dar asta nu inseamna ca o sa sara lumea pe ei in oras,cand o sa vina pentru un meci.Au fost spectacole teribile pe Ilie Oana si Ghencea,intre Steaua si Petrolul!
Voua va place sa vb de rau Petrolul,dar se va intoarce totul impotriva voastra.V-am sustinut(noi petrolistii) in 1998,cand ati promovat prima oara,v-am luat echipa in 2007,am transformat-o in FC ploiesti.Unde erati voi,atunci? Am dus-o din C pana pe locul 3 in B.Unde ati fost voi?Ati promovat datorita blaturilor si retragerii Progesului,sunteti in prima Liga.Acum ati scos si voi capul din Pamant, ca strutii.
Petrolul e sustinut de intreg orasul,de primarie.Pe voi cine va sustine? 20 de insi mancatori de pateuri plus 6-7 insi care postati pe internet.Aveti culoare pielii maronie si sunteti si prost imbracati.Va credeti ultrasi? Voi intai invatati sa scrieti si sa va iubiti echipa.
Cum adica sa tii cu Steaua? Nu ai zis ca esti astrist? Bine,tu esti singura exceptie,ca esti stelist,restul astristilor(pana la 20) sunt dinamovisti.
Dumnezeu e sus si vede! Petrolul se va intoarce in Liga 1,anul asta sau anul viitor.Am scapat de PETROM si ne vom intoarce sus.Dar modul vostru de comportament nu-l vom uita.Am incercat,totusi sa ne purtam frumos cu voi,dar nu se poate.
O sa va rupem cocoasele si voua si spurcatilor vostri frati,dinamovistii...
PS.Sper sa retrogradati in B! Astra&Dinamo=cancerul fotbalului romanesc.
si asta e o amenintare pentru cei ce merg in deplasare ?? ![]()
Din Focsani e vreo unu care se duce la meci?
Draga @Astrist
Daca eram chiar atat de rai,voi(astristii) nu trebuia sa patiti ceva? Sunteti teferi,deci nu suntem rai.Cu Steaua exista o rivalitate de 57 de ani,exista huligani care se bat intre ei,dar asta nu inseamna ca o sa sara lumea pe ei in oras,cand o sa vina pentru un meci.Au fost spectacole teribile pe Ilie Oana si Ghencea,intre Steaua si Petrolul!
Voua va place sa vb de rau Petrolul,dar se va intoarce totul impotriva voastra.V-am sustinut(noi petrolistii) in 1998,cand ati promovat prima oara,v-am luat echipa in 2007,am transformat-o in FC ploiesti.Unde erati voi,atunci? Am dus-o din C pana pe locul 3 in B.Unde ati fost voi?Ati promovat datorita blaturilor si retragerii Progesului,sunteti in prima Liga.Acum ati scos si voi capul din Pamant, ca strutii.
Petrolul e sustinut de intreg orasul,de primarie.Pe voi cine va sustine? 20 de insi mancatori de pateuri plus 6-7 insi care postati pe internet.Aveti culoare pielii maronie si sunteti si prost imbracati.Va credeti ultrasi? Voi intai invatati sa scrieti si sa va iubiti echipa.
Cum adica sa tii cu Steaua? Nu ai zis ca esti astrist? Bine,tu esti singura exceptie,ca esti stelist,restul astristilor(pana la 20) sunt dinamovisti.
Dumnezeu e sus si vede! Petrolul se va intoarce in Liga 1,anul asta sau anul viitor.Am scapat de PETROM si ne vom intoarce sus.Dar modul vostru de comportament nu-l vom uita.Am incercat,totusi sa ne purtam frumos cu voi,dar nu se poate.
O sa va rupem cocoasele si voua si spurcatilor vostri frati,dinamovistii...
PS.Sper sa retrogradati in B! Astra&Dinamo=cancerul fotbalului romanesc.
Voi ati avut rivalitate cu cRapidul ca va tot intalneati prin "B", asa cu Steaua nu era mare rivalitate pana in anii 90, cand v-ati dat rotuzi si v-ati facut "frati" cu javrele! Mai iti aduci aminte? Daca nu, intreaba-i pe mai vechii lideri!
Mai bine ai fi comentat strict la meciul propriu-zis, ca aici nu e vorba de Astra, ci de meciul Stelei II cu voi! Si apropo de "rautate", n-o mai faceti pe sfintii, pentru ca stie toata lumea ce s-a intamplat anul trecut la deplasarea Stelei pentru meciul cu Otopeni!
Intr-o nota pozitiva, ma bucur ca frecventezi site-ul nostru! ![]()
deci merge cineva?
da
Intr-o nota pozitiva, ma bucur ca frecventezi site-ul nostru!![]()
Vorbeste la trecut ![]()
in ce parte a stadionului se vand bilete pt stelisti ...e cineva din ploiesti pe aici care stie??