L-ati cam vrea, nu? Dar nu cred ca ajunge la el. Va continua la noi!
Din pacate conducerea noastra s-a cam dovedit in ultimul timp de toata jena. Exceptie facand poate Badea. Ramane de vazut cum ne descurcam in astea 2 meciuri care urmeaza in UEFA si care s-ar putea sa fie ultimele pe anul acesta fotbalistic.
